Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankaralılar Dikkat!

geçen hafta 3 gün ankaradaydım. çankaya birlik mahallesi ile eryaman arasında mekikl dokudum. insanlar artık alışmaya başlamış belli yerlerde trafik olması gerektiği hıza iniyor. inmediği yerlerde ralli parkuruna çevirme olayı devam.

bunu belkı kısıltlarlar hıc uzulmuyor valla hız sınırı nıe konmus fantazı ıcın mı konmus .

ön plakayı çıkartma vakti geldi demek...

şaka bi yana sürekli bi yerlere geç kaldığım,acil yetişmek zorunda kaldığım için çok sıkıntı olacak benim adıma...

bu kameralardan bugun cebecı kavsagındada gordum orayada dıkkat edın.

önde plakam yok,heran çevirme riskiyle geziyorum zaten,bide bu çıktı başımıza...yakında evin önünden de çıkaramıycaz arabaları...malum heryer köstebek yuvası gibi kazılmış durumda zaten :(

ya otuz sene önceki kuralları hala değiştirmediler. o yolda 55 ile gidilir mi?

bu müdür ankaranın başını daha çooook ağrıtır demedi demeyin

Ben hergün ordan geçiyorum ya kesin yerim ben o cezayı :(

önde plakam yok,heran çevirme riskiyle geziyorum zaten,bide bu çıktı başımıza...yakında evin önünden de çıkaramıycaz arabaları...malum heryer köstebek yuvası gibi kazılmış durumda zaten :(

Mert dün çukurambarda aniden önüne kırdığım ön plakasız beyaz leon senmiydin yoksa :) ??

Geri
Üst Alt