Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara'dan yardımcı olacak arkadaşlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AHHA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Ankara da ilan da yazdıkları itibarıyle beğenmiş olduğumuz bir araç var. araba renault megane, yeni mahalle demetgül mahallesi olarak görünüyor. nakliyeciymiş sahibi, kamyonları varmış falan. bu arabaya benim adıma bakıp güvendiği bir tamircisine ya da yetkili servise gösterebilecek kimse varmıdır? km si orjinalmidir? dedikleri dışında bişey varmı diye? bu işin masrafını da karşılamaya hazırım. ilanı altta veriyorum. herkese teşekkürler..

http://www.sahibinden.com/full_megan_ii_1_5_dci_dinamic-64WQQaXQQ17425195WQQpXQQdisplayitem

sol ön kapı sacı değişmiş sağ tarafta ufak tefek boyalar var yazıyo sağ ön kapı darbeyi yediyse airbek patlamıştır zaten birde 60 000 bakımı yapılacak diyor en az1000 lira masrafı var zaten fiyatıda 23500 galiba o araba sana 25 e malolur bence verilmez yinede sen bilirsin izmirden gelip gideceksin bir depo benzin yirmibeşi geçer bence değmez yinede sen bilirsin.

doğukan senin mi bu araç?

---------- Post added at 13:04 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

sol ön kapı sacı değişmiş sağ tarafta ufak tefek boyalar var yazıyo sağ ön kapı darbeyi yediyse airbek patlamıştır zaten birde 60 000 bakımı yapılacak diyor en az1000 lira masrafı var zaten fiyatıda 23500 galiba o araba sana 25 e malolur bence verilmez yinede sen bilirsin izmirden gelip gideceksin bir depo benzin yirmibeşi geçer bence değmez yinede sen bilirsin.

teşekkürler değerli fikirleriniz için, telefonla görüştüm sahibiyle dediğiniz gibi bir şey yok dediğine göre fiyatıda sadece orda yazan fiyat pazarlığımız olacak, bakım işini de izmir de halledicez. Bu arada arabayı kardeşim kadar yakın bi arkadaşım istiyor ve megane a takıldı kaldı özellikle sanruflu ve dolu olanı istiyor. bu arada dizel olması şart değil, düşük km li uygun fiyatlı benzinli de olabilir.

doğukan arkadaşa gönderdim ilanı, ilgilenirse görüşürüz. teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt