Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara Vag store- Yeni özellikler

A
Fırat ım vag kablosu alacam ama 12.12 sıkıntılıysa hangisini araştırayım... benim araç 5f leon style...
abi 12.12.03 var bende işini görür ancak bazı kablolar pc nete bağlıyken yanıyor bilgin olsun bende yazılım güncellemeside internet bağlantısıda aktif tarih vs hiç birşeyle oynamıyorum kablo şuan 120 usd

Fırat ım vag kablosu alacam ama 12.12 sıkıntılıysa hangisini araştırayım... benim araç 5f leon style...
12.12 sürümlerin hepsi 5F Leonlarda çalışır, bulabildiğin en son sürümü al abi.

bende 12.12.03 var gayet iyi çalışıyor :)

Rica etsem uygulamasını yaptığın Mk2 Leon aracın birinde video çekip paylaşabilir misin? Bu leonlarda çalıştığını hiç bir şekilde görmedim ben. Çalışıyorsa hemen aynı sürüm siparişini vereyim..

A

abi 12.12.03 var bende işini görür ancak bazı kablolar pc nete bağlıyken yanıyor bilgin olsun bende yazılım güncellemeside internet bağlantısıda aktif tarih vs hiç birşeyle oynamıyorum kablo şuan 120 usd

Rica etsem uygulamasını yaptığın Mk2 Leon aracın birinde video çekip paylaşabilir misin? Bu leonlarda çalıştığını hiç bir şekilde görmedim ben. Çalışıyorsa hemen aynı sürüm siparişini vereyim..
kablodan olabilir belki bizim başarısız olmamız

50tl makinayı bağladıkdan sonra istediğin açılabilen herşeyi açıyor işte makina bağlama ücreti 50tl aldı

Mk2 de olmuyor zaten mfa menüye ekleniyor ama çalışmıyor

mk 3 var çalışan akşam videosunu atayım
Bende ayni seyi soyledigim halde sendeki kablo ile oldugunu soyleyince bende calisiyor sanmistim. Peki calisan mk3 varsa onu paylasabilir misin?

LG-D802TR cihazımdan gönderildi
stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Regenschliessen aktivieren - VCDS Codierungen, Webdesign

Kodlamayı aynısını yaptım sadece 3 dk sonra devreye giriyor

@HalilKoyuncu
Paylaştığın siteyi silip süpürmüş birisiyim zaten. Ordaki videodanda haberim var. Büyük ihtimalle orjinal kablo ve program ile yapılmıştır diye düşünüyorum. Varsa uygulama yaptığın bir araçtan paylaşmanı rica ediyorum.
Çünkü bizdeki kablo ve program sürümü ile özellik ekranda aktif ediliyor (Mk3) ama RLS bölümünde uzun kodlama yapılamadığı için bu özellik MK3 araçtada çalışmıyor.

Rls için kodlama yaptım ben lcode 2 kısmından rain clossing tikini aktif ettim çalıştı video paylaşayım çekip

Geri
Üst Alt