Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara Vag store- Yeni özellikler

HalilKoyuncu

Kayıtlı Üye
28 e yakın özellik var ya daha çok özellik var

Sent from my iPhone using Tapatalk

m_oslu

Kayıtlı Üye
Ben yaptım konyada 8 tane leonda yeni kasa hatta biri 20 km de daha

Sent from my iPhone using Tapatalk
halil nasıl yaptığını paylaşırsan daha faydalı olacak, menü ekrana geliyor ama özellik çalışmıyor, hep test ettinizmi diye soruyorum ama cevap alamıyorum bi türlü

carpenter

Kayıtlı Üye
her ne kadar kemer uyarı sesini kapatmış olsanız da kemerinizi takmadan yol çıkmayın lütfen bu sizin sağlığınız güvenliğiniz için.

HalilKoyuncu

Kayıtlı Üye
halil nasıl yaptığını paylaşırsan daha faydalı olacak, menü ekrana geliyor ama özellik çalışmıyor, hep test ettinizmi diye soruyorum ama cevap alamıyorum bi türlü
çalışıyor tabi neden çalışmasın menü geldikden sonra rain clossig sensörüne tanıtacaksınız işlemini paylaşıcam

firozat

Kayıtlı Üye
Mk2 Leonlarda 12.12 sürümlü VCDS ile RLS bölümüde kodlanıyor ama çalışmıyor.
MK3 Leonlarda yine aynı sürüm program ile ayar ekrana geliyor ama RLS bölümündeki işaretlenmesi gereken kutu işaretlenemediğinden çalışmıyor.

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
MK3 Leonlarda yine aynı sürüm program ile ayar ekrana geliyor ama RLS bölümündeki işaretlenmesi gereken kutu işaretlenemediğinden çalışmıyor.
Fırat ım vag kablosu alacam ama 12.12 sıkıntılıysa hangisini araştırayım... benim araç 5f leon style...

HalilKoyuncu

Kayıtlı Üye
bende 12.12.03 var gayet iyi çalışıyor :)

Üst Alt