Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara ici ibiza ekran sensor taktirimi

Dodo94

Kayıtlı Üye
Arkdaslar merhaba
Ankara icinde ibiza aracima ekran sensor islemleri icin bu isten anlayan bu isin ustasi olarak onereceginiz yer var midir?

Arkdaslar merhaba
Ankara icinde ibiza aracima ekran sensor islemleri icin bu isten anlayan bu isin ustasi olarak onereceginiz yer var midir?

Tam olarak anlamadım ama sanırım orjinal park sensörün ekrana gelmesinden bahsediyorsun vagcom işlemleri yapan herkes yapar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Tam olarak anlamadım ama sanırım orjinal park sensörün ekrana gelmesinden bahsediyorsun vagcom işlemleri yapan herkes yapar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Aynen style paket aracima sensor taktirip bunu ekrana yansitmak istiyorum ankarada bilindik bir yer ariyodum o zaman vagcom islemleri yapan her yer yapar diyosunuz ozellikle ozel bir yer yok ankarada?

Aynen style paket aracima sensor taktirip bunu ekrana yansitmak istiyorum ankarada bilindik bir yer ariyodum o zaman vagcom islemleri yapan her yer yapar diyosunuz ozellikle ozel bir yer yok ankarada?
bu işlemi yaptırabildiniz mi acaba? Bende istanbuldyaım ve aynısını yaptırmak istiyorum

Geri
Üst Alt