Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtarlık

Ben_Linus

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Seat'ın S harfi şeklinde olan anahtarlığını nasıl temin edebilirim.Bulabileceğim bir yer varmı acaba...

Ayrıca, SCW nin anahtarlığı da tasarlansa çok güzel olabilir arkadaşlar bence...

Seat'ın aksesuar sitelerinden ya da iyi olan her bijuteri, anahtarcıdan bulabilirsin bence..

Ben baya bi araştırdım düzgün birşey bulamadım. SCW ile ilgili yapılacaklar listesinde vardı bildiğim kadarıyla.

ben bunu özel olarak gümüşcüye yaptırmıştım 80 TL'ye el yapımı.. :)

Sitemizde olan servis çalışanı arkadaşlarımız var istersen bir pm ile onlara ulaş ellerinde varsa belki temin edebilirler

Merhaba,
Seat'ın S harfi şeklinde olan anahtarlığını nasıl temin edebilirim.Bulabileceğim bir yer varmı acaba...

Ayrıca, SCW nin anahtarlığı da tasarlansa çok güzel olabilir arkadaşlar bence...

Topragım söz vermeyeyim ama ayarlamaya çalışırım sana...:)

seat servisinden veriyorlar biz mesela yenisini aldık anahtarlık leon ön panjur şeklinde:)

Geri
Üst Alt