Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar arabamın içinde kaldı :)

geçmiş olsun abi sonuçta motor ısınsın diye arabayı çalıştırıp 1 saat buyunca üşümek hiçte hoş olmamıştır:)

benimde yeni arabam dizel olduğu için geç ısınıyo ve bayağıda bi canımı sıkıyo durum acaba uzaktan çalıştırma sistemi monte ettirsemmi diye düşünüyorum artık

sağol furkan. ben aracın orjinal elektrik aksamı haricinde ekstra şeyler takmayı pek tavsiye etmem. uzaktan çalıştırırsın arabayı bu sefer benim gibi dışarda kalıp üşüme sonra :D:D

sağol furkan. ben aracın orjinal elektrik aksamı haricinde ekstra şeyler takmayı pek tavsiye etmem. uzaktan çalıştırırsın arabayı bu sefer benim gibi dışarda kalıp üşüme sonra :D:D

adam tutayım abi o zaman napıyım :D hakikaten nereye gidersem gidiyim nadiren 90 dereceyi görebiliyorum motor ısınmadanda basmak istemiyorum ama yinede dayanamıyorum :D

biraz uğraştık ama mutlu sonla bitti:) ben de mehmet arkadaşımla aynı yrde aynı şeyi yaptım ama benimki kilitlemedi. yoksa iki araçla uğraşmak zorunda kalacaktık:D

2 sene önce serviste aynı sorunla karşılaşmışlar benim arabamda,sonra telefonda aradılar dediler böyle böyle yedek anahtarı istediler,çalışıyodum bende ve başkası aracılığıyla servise yedek anahtarı ulaştırmıştım..:)

Geri
Üst Alt