Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtarım kırıldı.

fatih yıldırım

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Eyl 2009
Mesajlar
64
Arkadaşlar herkese merhaba, başka bir arkadaşımın aracında seyir halindeyken anahtar elimdeydi. Elimi camdan dışarı çıkarmıştım ve birden bir çukura girdik. Anahtar elimden düştü ve üzerinden arkamızdan gelen araç geçti. Anahtarım şu anda çalışmıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Kasko böyle bir durumda bana yardımcı olabilir mi?
 
kırıldığında değişim yapar mı kasko bilmiyorum ama kayboldu diye yazı yazılabilir..
velakin anahtarla hasarsızlık bi dilim aşağı düşüyo mu bilmiyorum eğer düşüyosa cepten yeni anahtar yaptırmakta fayda var..
 
eğer kaskonda hasar varsa anahtar kaybı klozunu kullanabilirsin ama hasarın yoksa bu yıl içerisinde anahtar için kaskoyu bozmak daha pahalıya gelir sana
 
anahtar kayboldu demek çok doğru olmaz gibi geliyor. Bu sefer kilitleri komple değiştirmek isterler. Yine de iyi bir yetkili servis yardımcı olur diye düşünüyorum geçmiş olsun.
 
Geri
Üst Alt