Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu Yakası Helal Süt Emmiş Usta

merterdik

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,

Aracımda göcük ve çizikler mevcut. Autoking ve Erya oto ya gittiğimde komple boya dediler, benim hiç içime sinmedi, 10cm sürtük için koca çamurluğu boyamak olmadı. Bu devirde helal haram bilen, ticari ahlakı olan özellikle de oto tamirci ustası bulmak zor. Sizlerin tecrübe ve bilgileriniz ile anadolu yakasında önerececeğiniz göcük( boyasız ve delmeden) ve cizikleri küçük zımpara boya vs ile halledebilecek helal süt emmiş usta arıyorum. Fotoları ekledim, sizlerde yorum yaparsanız sevinirim.

Selamlarımla,

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    92.9 KB · Görüntüleme: 12
  • 2.JPG
    2.JPG
    107.9 KB · Görüntüleme: 12
  • 3.JPG
    3.JPG
    94.7 KB · Görüntüleme: 11
  • 4.JPG
    4.JPG
    46.9 KB · Görüntüleme: 12
  • 5.JPG
    5.JPG
    78.6 KB · Görüntüleme: 11
  • 6.JPG
    6.JPG
    70.6 KB · Görüntüleme: 12
  • 7.JPG
    7.JPG
    76.5 KB · Görüntüleme: 14
  • 8.JPG
    8.JPG
    63.3 KB · Görüntüleme: 11
Herkese merhaba,

Aracımda göcük ve çizikler mevcut. Autoking ve Erya oto ya gittiğimde komple boya dediler, benim hiç içime sinmedi, 10cm sürtük için koca çamurluğu boyamak olmadı. Bu devirde helal haram bilen, ticari ahlakı olan özellikle de oto tamirci ustası bulmak zor. Sizlerin tecrübe ve bilgileriniz ile anadolu yakasında önerececeğiniz göcük( boyasız ve delmeden) ve cizikleri küçük zımpara boya vs ile halledebilecek helal süt emmiş usta arıyorum. Fotoları ekledim, sizlerde yorum yaparsanız sevinirim.

Selamlarımla,
Başlık çok iyi :) İnstagramda sürekli karşıma çıkıyor boyasız göçük çizik ezik yapılır gibi şeyler. Adamlar pert arabaları düzeltiyorlar o derece eğer doğruysa.
parsgocukduzeltme var tanımıyorum instadan takip ediyorum bir başka önerimde armut uygulaması olacak. Neden dersen orda iş yaptırıp sonra puan veren ve yorum yazan insanlar var. Ben bazı işlerim için ordan teklif alıyorum onu önerebilirim.

İyi günler, arkadaşlar
2015 leon aracıma takmak için göğüs üstü ön ve arka kameralı carplay siparişi verdim arka kamerayı monte edebilecek Avrupa yakasında bilindik oto elektrikçi veya bu işi yapabilecek usta var mı

Geri
Üst Alt