Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu yakası dürüst ve güvenilir servis

dlg7

Kayıtlı Üye
Merhaba, servis önerisi rica edebilir miyim ? Bİrde triger kaç km de değişmeli güncel maliyeti nedir ?

Hocam servis bilemem ama 4 yıl 60000 km hangisi erken dolarsa ama 5 yıl 100000 km kullananda var

Merhaba, servis önerisi rica edebilir miyim ? Bİrde triger kaç km de değişmeli güncel maliyeti nedir ?

Ben de aynı aracı kullanıyorum. Bizim kasalarda triger değişiminin 120.000 e kadar yolu var.
Km durumu markadan markaya değişiyor. Fransızlar 60.000 km, japonlar 100.000 km diye değişkenlik gösterir.

Ben de anadolu yakasındayım ama güvendiğim tüm ustalar avrupa yakasında. Maslak ve ikitellide çok düzgün ustalarım var.
10 km fazla yapıyorum ama gözüm arkada kalmıyor.

Olur da avrupa yakasında yetkili servis kalitesinde sadece VAG grubuna bakan özel servis istersen.
Maslak Sanayide Güney Oto yu öneririm. İşin ehli ustalar çalışıyor.

Geri
Üst Alt