Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu kavağı çıkarması ...

allah muhabettınız artırsın.resimlerden gecenin çok guzel oldugu belli =)

eee bu balık tutmaya dair bişeydi nereye dönmüş olay, dün hatunla yalnızdık akşam, biraz çıtlattım "Hanımlar varsa beraber yoksa sakın haaaa" gibi bir cevabı alınca kısmet olmadı. Vize çıkmadı yani dün gece :D:D

eee bu geceden başka yapılmayacakmı şimdi bir gece daha istiyorum ama busefer gelicem yolu gözümde büyüttüm gelemedim :D

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

eee bu balık tutmaya dair bişeydi nereye dönmüş olay, dün hatunla yalnızdık akşam, biraz çıtlattım "Hanımlar varsa beraber yoksa sakın haaaa" gibi bir cevabı alınca kısmet olmadı. Vize çıkmadı yani dün gece :D:D

rakı balık faruk :D

rokayı unutmuşun Yılmaz :D:D:D bir dahakine yalnız gelemezsem ailecek de olsa gelecem. artık ceza yada ödül kabul etsinler ne olursa olsun. Haftaya bidaha yapılsın Cezmi abim.

bi haber verseydiniz.

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=11&page=195

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

rokayı unutmuşun Yılmaz :D:D:D bir dahakine yalnız gelemezsem ailecek de olsa gelecem. artık ceza yada ödül kabul etsinler ne olursa olsun. Haftaya bidaha yapılsın Cezmi abim.

Faruk hatunlar yok onu unut :D arada sırada kendimize ayırabileceğimiz bir gün olarak bakılsın hanımlar tarafından valla. Her zaman her yere hep beraber olmuyor işte:D Mekanda zaten hanım ve çocukları kaldıracak bir yer değil tam boğaz esintisine karşı ve herkes alkol alıyor o yüzden hanımlar olmaz :D

Allah muhabbetinizi arttırsın ya çok güzel eğlenmişiniz anlaşılan :)

Geri
Üst Alt