Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ana sayfa minyatür chat

- 48 -

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Tem 2010
Mesajlar
1,969
Yaş
53
bilmiyorum sayfayı ne kadar yorar..ana sayfaya geldiğimizde bir chat penceresi olsa ordan selam versek alsak..bir konu açmayı düşündüğümüzde açmadan önce ordan bu konuyu açalım mı diye sorsak..ve o konuyu açsak yada açmasak..bilmiyorum şu an sesli pardon yazılı düşünüyorum..negatif yanlarını da var bizlerin chat'e yoğunlaşması..diğer ana olayları ve amaçları untması gibi belki başka negatif yanları da vardır..sadece bir öneri..
 

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
34
direkt açılan konular üzerinden konuşulsa daha iyi bence.. :)
çünkü yazılanlar aynı zamanda atıyorum 3 ay sonra başka birinin işine yarar..arşivlenmeyen konuşmalarda böyle bi şans yok tabii..
 

PATRON

Administrator
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
11,112
valla istersek yaparız ama siteyi olumsuz etkileyeceği için yapmadım.

Kısaca bu şuanlık mümkün değil :)
 

- 48 -

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Tem 2010
Mesajlar
1,969
Yaş
53
tmm ben zaten konular tartışılsın diye söylememiştim..minyatür tarzda uzun cümlelerin kurulamadığı.gibi ama haklısınız..dalar gideriz içine..
 
Üst Alt