Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amway ürünü satan ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atatürk Cadde'sinin başında bi Amway var..
görmüşsündür sen de işine yarar belki..

Amway ürünleri isteyen olursa yardımcı olabilirim. Ürünlerini ben kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim

yok abı multıpurpose cleaner dıye gecıyor genel amaclı temızleyıcı onu ıstıyorumda:D cok ıse yarıyor arac ıcı ıdısı heryerınde
Ben Amway ürünü satıyorum ama Bursa'dayım.

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

Bu arada arkadaşlar, eğer Amway'in diğer ürünlerinin de kullanıcısıysanız, üye olup uygun fiyatla ürün satın alarak avantaj sağlayabilirsiniz. Amway'de; araba cilası, yağmur suyunu kolaylıkla uzaklaştıran özel cam suyu gibi arabaya özel ürünlerin dışında, temizlik malzemeleri, sıvı sabun, şampuan ve bayanlara yönelik makyaj malzemeleri gibi çok çeşitli ürün gamı mevcut.
Sadece araba ürünleri kullanacaksanız üye olmak çok anlamlı değil elbette. Ama diğer ürünleri de kullanacaksanız, üye olmak oldukça avantajlı oluyor. Son 3 aydır kendim ve evimle ilgili bu tip tüm ihtiyaçlarımı Amway'den alıyorum, bu yüzden de üye oldum. İlgilenen arkadaşlara ürün temini ve/veya üyelik konusunda yardımcı olabilirim. Bana eceerhan@yahoo.com adresiyle ulaşabilirsiniz.

Ben Amway ürünü satıyorum ama Bursa'dayım.

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

Bu arada arkadaşlar, eğer Amway'in diğer ürünlerinin de kullanıcısıysanız, üye olup uygun fiyatla ürün satın alarak avantaj sağlayabilirsiniz. Amway'de; araba cilası, yağmur suyunu kolaylıkla uzaklaştıran özel cam suyu gibi arabaya özel ürünlerin dışında, temizlik malzemeleri, sıvı sabun, şampuan ve bayanlara yönelik makyaj malzemeleri gibi çok çeşitli ürün gamı mevcut.
Sadece araba ürünleri kullanacaksanız üye olmak çok anlamlı değil elbette. Ama diğer ürünleri de kullanacaksanız, üye olmak oldukça avantajlı oluyor. Son 3 aydır kendim ve evimle ilgili bu tip tüm ihtiyaçlarımı Amway'den alıyorum, bu yüzden de üye oldum. İlgilenen arkadaşlara ürün temini ve/veya üyelik konusunda yardımcı olabilirim. Bana eceerhan@yahoo.com adresiyle ulaşabilirsiniz.

bilgiler için teşekkürler ama nereye üye olmak gerekiyor acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt