Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amway ürünü satan ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
genel amaclı temızleyıcı .. meguiars all purpose cleaner la aynı ıslevı goren bı urun arastırırsan megın bu uruunu gorebılırsın

---------- Post added at 01:08 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

Meguiar's Çok Amaçlı Genel Temizleyici tüm iç kısımlarda detaylı temizlik için kullanılabilir. Üstün köpük yapısı kirin kalkmasını sağlarken kumaş yumuşatıcılarının özel karışımı ve parlatıcılar halı, kumaş, vinil ve hatta deri yüzeylerin görünüşünü ve yumuşaklığını artırır.

o urunnu acıklaması ..

---------- Post added at 01:09 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

tabı bu urunler arac dısında waxı sokmeye de yarıyor ve camurluk ıclerını cok guzeltemızlıyor

genel amaclı temızleyıcı .. meguiars all purpose cleaner la aynı ıslevı goren bı urun arastırırsan megın bu uruunu gorebılırsın

---------- Post added at 01:08 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

Meguiar's Çok Amaçlı Genel Temizleyici tüm iç kısımlarda detaylı temizlik için kullanılabilir. Üstün köpük yapısı kirin kalkmasını sağlarken kumaş yumuşatıcılarının özel karışımı ve parlatıcılar halı, kumaş, vinil ve hatta deri yüzeylerin görünüşünü ve yumuşaklığını artırır.

o urunnu acıklaması ..

---------- Post added at 01:09 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

tabı bu urunler arac dısında waxı sokmeye de yarıyor ve camurluk ıclerını cok guzeltemızlıyor

teşekkürler bilgi için:D....bısı daha öğrendim:)

teşekkürler bilgi için:D....bısı daha öğrendim:)

bısı degıl herzaman ;) megın almak ıstıyorum fkat 4 lıtre ve konsantre oranı daha az bunun amway loc a gore hem daha ekonomık hem daha ucuz 50 lıra meg e verene kdr bunu alırım 10-15 lıraya daha ıyı hem 1 lt 133 lt oluyor bu urunnu ama meg ınkı 1 lıtre 5 lıtreoluyor suyla

bısı degıl herzaman ;) megın almak ıstıyorum fkat 4 lıtre ve konsantre oranı daha az bunun amway loc a gore hem daha ekonomık hem daha ucuz 50 lıra meg e verene kdr bunu alırım 10-15 lıraya daha ıyı hem 1 lt 133 lt oluyor bu urunnu ama meg ınkı 1 lıtre 5 lıtreoluyor suyla

Askere gıdıcem dıye hıc bısı alamıyorum sımdılık ama herseyı bı kenara not edıyorum;)

Askere gıdıcem dıye hıc bısı alamıyorum sımdılık ama herseyı bı kenara not edıyorum;)

ehehe et et :D ama bıkere bu hastalıgı kaptınmı kurtulamıyorsun :D batu aybars omercan gorduler malzemelerı onlar gordugunden berı 3.5lıtre kadar ekstra malzeme bezler uygulama ekıpmanları eklendı ole dıyım :D bıkere hastalıgı kapmana bakar :D

:D:D son bir hafta on gundur bu ıs ıcın vıdeoları falan ızlıyorum bısıler kapmaya calısıyorum ama herhalde hastalanıyorum:D

sen vırusu kapmıssın vırus kulucka donemınde :D:D:D Autoglym urunlerıne bak turkıyede satılıyor mutlaka gormussundur :D Meguiarstan sasma :D collinatei unutma :D

ayakkabı boyasını elden ve bezden cıkarabiliyor olması bunun iyi bir genel temizlik ürünü oldugunumu gösteriyor???
eğer öyleyse buradan yola cıkarak
piril en güzel genel temizleyicidir diyebilirim....

ayakkabı boyasını elden ve bezden cıkarabiliyor olması bunun iyi bir genel temizlik ürünü oldugunumu gösteriyor???
eğer öyleyse buradan yola cıkarak
piril en güzel genel temizleyicidir diyebilirim....

tabıkıde vıdeodan yola cıkmıyoruz buna pırılde guzel bı temızleyıcıdır tabıkıde :D ama kullanım alanları farklı ben bu sonuclara kullanan tanıdıklarıma arac ıcınde kullananlardan vardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt