Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aman Allah'ım Ne Hale Gelmiş Leon...

bu adamım bu arabaya harcadığı "emek" TDK'nın emek karşılığına uymaz yahu..

Arkadaşlar aslında ön tamponda JE DESIGN ' ın alt parçası var fakat fiber olduğu için tabiki kırılmış. Tabi başarılı bir parça değil. Marşpiyelden bahsetmiyorum bile. Arka tampon kaplaması da olmamış. Cupra tarzı olsaydı çok daha iyi olurdu. Yinde de saygı duymak lazım.

makyajlı arka tampona cupra görünümü verilmiyor malesef o yüzden vasat:)

ön tamponuda biryere vurmuş fiberle süslemiiş sonrada marpiyerleri hiç tartışmayalım jantlarıda gözler görmedi sayın:)

allahtan o iğrenç jantları çıkaracak satarken :D

Geçen pazar buluşmasında muhabbet ederken o sırada yanımda bulunan arkadaşlar hatırlayacaktır eminim, bir laf etmiştim:

" her geçen gün Leon kullanıcı kitlesi aşırı derecede bozuluyor diye"

sanırım bu dediğimi destekler bir ilan olmuş bu

yine de kendisine hayırlı satışlar dileyip, kendinden sonraki kullanıcının arabayı standarda çevirmesini umut edelim...

makyajlı arka tampona cupra görünümü verilmiyor malesef o yüzden vasat:)

ön tamponuda biryere vurmuş fiberle süslemiiş sonrada marpiyerleri hiç tartışmayalım jantlarıda gözler görmedi sayın:)

daha ıyısı tampon degıstıryorsun makyaslıda orjınalle cupra arasında fark var!

Bu hale getirmek için verilen o kadar paraya harcanan o kadar süreye tek kelimeyle yazık diyorum :D

Orjinal hali kalsaydı daha çok dikkat çekerdi :D

hayatımda gördüğüm en zevksiz insan....kimse kızmasın kusura bakmasın :)

sanırım on tampon JE DESIGN ama orjınalmı bılmem

Yani zaten arabaya hiçirşey yapmasan bile piyasadaki arabaların içinden en yakışıklısı ve en çok dikkat çekeni leon. (Bu benim kendi şahsi fikrim)

Geri
Üst Alt