Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amaç Milleti Kandırmakmı?

Arkadaşlar malum sitede dolaşırken adam sırf laf olsun millet iştahlansın diye normal Fr araca Full+Full yazmış.Aracın full+full olması için Fr pakete ek olarak +sunroof+Fabrika deri koltuk olması gerekmiyormu? Yoksa benim araba full+full+full+full mü :D
Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 42.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 419632732

Tam olarak dediğin gibi kardeşim full den otesi opsiyondur artisi ne hala anlamis degilim kime tuttururlarsa iste

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Allah kul hakkı yemekten muhafaz etsin..Herkes herkesi dolandırma peşinde.. nasıl bi dünya anlamadım valla..

O zaman benim araç ne oluyor? Fr, stantion wagon, led, cam tavan, alcantra, koltuk ısıtma, kış paketi, elektrikli koltuk, 6.5 ekran, geri kamera, full link, seat sound, adaptif cruise control, şerit takip, park asistan. 12 airbag.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O zaman benim araç ne oluyor? Fr, stantion wagon, led, cam tavan, alcantra, koltuk ısıtma, kış paketi, elektrikli koltuk, 6.5 ekran, geri kamera, full link, seat sound, adaptif cruise control, şerit takip, park asistan. 12 airbag.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Türünün son örneği fuar aracı sınırlı sayıda üretildi bunu yapan mühendis kör oldu vs

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt