Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALTEA XL 1.6 TDI STYLE fr tarzı arka tampon kaplaması

havalar şimdi yağmurlu güneş açınca yapacağım.plaka sanırsam mühür yok.mühürsüz yakalarlarsa çok cezası varmış.hem bende çift egsoz+uçları da var.deneyelim bakalım nasıl olacak.

valla istanbulda o kadar çok varki pırasa gibi olduğu için polis çok uraşmıyor. hatta uygulamada bile takılmıyorum. yeterki eski muhurlu plakalar yanınızda olsun benim bagaj çift katmanlı olduğu olduğu için alt katında duruyor valla. daha bugune kadarda soran olmadı. havaların duzelmesini beklemenize gerekyok bence. yeterki ıslanmasın yapışacağı yer.

eyvallah serhan.burda polisin neye bakacağı belli olmuyor.ben alt zemnini siyah yapcam plakanın çerçevesini de beyaz bant çektircem.bakalım nasıl olacak...

dimi aynı şeyi bende duşunuyorum ama boyama değilde daha ziyade beyaz kaplama yaptırmayı duşunuyorum beğenmezsem söker atarım hiç olmadık boyadınmı geri dönuşu yok. bir başka problemde kayadibinde arabayı alırken önder abiye sölemiştim önder abi bu arabanın arka tampon altı ile yan marşpiyerlerini beyaza boyattıralımmı diye önder abide hiç tavsiye etmem serhancım çok çabuk dökuluyor demişti bende o yuzden çekimser yaklaşıyorum.

valla ben boyatalı 2 sene oluyor hala atmadı altından adam akıllı astar atarlarsa birşey olmaz onu ben arabayı alırken yaptıracaktım yapmadılar bende para vermedim onun için kapı çıtaları ve tampon altlarını hyundai servisi hediye amaçlı boyadı ve on numara oldu kapı çıtalarıda üzerinde boyanmasına rağmen atmadı

bizim makyajlının formu da uygun olsaydı bende düşünüyordum ama hiç uygun görünmüyor, sizin araca yakışmış.

eyvallah serhan.burda polisin neye bakacağı belli olmuyor.ben alt zemnini siyah yapcam plakanın çerçevesini de beyaz bant çektircem.bakalım nasıl olacak...

abi orjınal app gibi olmaz ama bir tavsiyem daha olabilir. plakaların eğer yapıştırma değilse plakalarını arabadan sök. yan siyah çerçevelerini ve harflerini komple tinerle sildir. sonra kalın maske bandı ile guzelce plakanı kapla. ince uçlu maket bıçağı ile guzelce harfleri rakamlarını kes sonrada bir kaportacıya göturup mat siyah boya ile boyamasını rica et belki 10-20 liranı alırlar ama app gibi kalın harfli rakamlı bir plakaya sahip olursun örnek olarak bizim tırın ön taraftan çekilmiş fotorafınıda ekliyorum anlarsın nedemek istediğimi:

03062010074.jpg

bizim makyajlının formu da uygun olsaydı bende düşünüyordum ama hiç uygun görünmüyor, sizin araca yakışmış.

faruk abi aklında kalıcağına yapsınlar gör. istersen gel benim arkadaşıma göturelim yapsın gör. bizim leonada yaptıracam ben.

faruk abi aklında kalıcağına yapsınlar gör. istersen gel benim arkadaşıma göturelim yapsın gör. bizim leonada yaptıracam ben.

aynen abi sercan'a katılıyorum. göturelim yapsınla gör istersen. şimdi arkadaşıma sercanın puntosu için orjınal kuşak hazırlattırıyorum.

abi sercan çok guzel anlatmış. dediği gibi yapmışlardı bizim magnumun plakasını. ustelik senin harf ve rakamların kolay daha rahat olur. bizde " j " ile 5205 çok uğraştırmıştı. seninki daha kolay hatta ben bile yaparım:)

valla ben boyatalı 2 sene oluyor hala atmadı altından adam akıllı astar atarlarsa birşey olmaz onu ben arabayı alırken yaptıracaktım yapmadılar bende para vermedim onun için kapı çıtaları ve tampon altlarını hyundai servisi hediye amaçlı boyadı ve on numara oldu kapı çıtalarıda üzerinde boyanmasına rağmen atmadı

hayır dokulmesi değil olay beğenmezsem yada sıkılırsam eskisi gibi olsun dersem o zaman kaplamaları sök at orjınal tampon oyuzden kaplama yaptıracam dedim.:)

Geri
Üst Alt