Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Altea xl 1.6 tdı style

Normalde site kalitesini, güvenirliğini ve aktifliğini arttırmak adına forumdan faydalanacak kişileri ilk önce tanımak istiyoruz... ( Ana sayfada " ÜYELERİMİZ " kısmında kısa, öz bir kendinizi tanıtım yazısı kafidir. :)

Sorunuza gelince; radyo cızırtısı bulunduğunuz bölgeden kaynaklanabilir, multimedia konusuna gelince 6-7 çeşit seat leon uyumlu full donanımlı multimedia ürünleri mevcut. Ben şahsen Necvox DVA939 modelini kullanıyorum.

ok yaptım sanırım tanıtım işini..

1- bende yeni kasa poloda var onun net çektiği yerde altea nın radyosunda cızırtı oluyor..yani karşılaştırdım ...sende aynı sorun yok sanırım

2- necvox forumlarda pek tutulmamış Rns 510 diyo çoğu kişi senin fikrin nedir ?

abi anten fişini takmayı unutmuş olmasınlar bazen olabiliyor unuta biliyorlar. birde kayadibi otomotivde var multi medya sistemi arka koltuk kafalıklarına 2 adet monitör ile beraber sanırım 1.200 tl civarında yapıyorlardı yanlış hatırlamadıysam.

abi anten fişini takmayı unutmuş olmasınlar bazen olabiliyor unuta biliyorlar. birde kayadibi otomotivde var multi medya sistemi arka koltuk kafalıklarına 2 adet monitör ile beraber sanırım 1.200 tl civarında yapıyorlardı yanlış hatırlamadıysam.

sanmam..aslında radyo çekimini güçlendirici bir alet varmıdır

sanmam..aslında radyo çekimini güçlendirici bir alet varmıdır

benim bildiğim yok ama tabi teknoloji konusunda biraz cahilim. isterseniz bu sorununuzu maltepe erel volkswagen stok alanı parkının yan caddesinde ender elektronik var orayada bir danışın derim.

serhan nasıl yakıt yakmaktır bu :) bagajda bir motor dahamı var yoksa

serhan nasıl yakıt yakmaktır bu :) bagajda bir motor dahamı var yoksa

levent abi şu anda kilometrem 18000 oldu ve yakıtı oldukça duştu abi ama ilk zamanlar saçımı başımı yoluyordum. 50 lira mazot alıyordum 200-250 km anca yapıyordum. birde sanırım klimanın etkisi oldukça fazlaymış klima kullanmıyorum şu anda ve yakıtı kmde 180krşa kadar duştu dahada duşecek 2. bakımdan sonra.

02.02.2008 DE buyuk bir hevesle aldığım seat leon 1.9tdı aracımla yapmış olduğum konforlu ve mukemmel 76000kmden sonra sevgili arabamla 18.06.2010 tarihinde yollarımızı ayırdık. arabam beni buralarda bırakıp yeni sahibi ile bensiz izmire doğru yolculuğa çıktı bir daha geri dönmemekk uzere. ( allah ömrunu uzun etsin umarım yeni sahibide benim ona iyi baktığım gibi bakar.)

22.06.2010 tarihinde kayadibi otomotivden sıfır km altea xl 1.6 tdı style aldım. leonu aratıyormu derseniz performans konusunda evet ama konfor konusunda leonu bir dakika gözum görmuyor. arabamdan çok memnunum bugun itibarı ile arabam 2.5 aylık oldu ve şu anda 7800kmye geldi yakıtı biraz fazla gibi benim leonum kmde 130krş yakıyordu bu arabayı ne yaptıysam yakıtını 8 litrenin altına duşuremedim.

harika bir araç herkese şiddetle tavisye ediyorum. resimlerdeki diğer araç komşumuzun arabasıdır. o araba 2.0 tdı dsg stylancedır.

merhaba aracınız hayırlı olsun gerçekten çok güzel araç. ben de sizinkinden düşünüyorum beyaz çok yakışıyor araca. aracı kaça almıştınız acaba. 2011 mi. ve de ayrıyeten herhangi bir şey taktırdınız mı yanında. eski modellerinde 8-10 hava yastığı var(yanlış bilmiyorsam) bunlarda 6 tane olması ilginç geldi bana. bir şey daha soracam. orjinal aksesuarların fiyatını ben bir yerde göremedim sadece bayiiden mi öğrenebiliriz.

merhaba aracınız hayırlı olsun gerçekten çok güzel araç. ben de sizinkinden düşünüyorum beyaz çok yakışıyor araca. aracı kaça almıştınız acaba. 2011 mi. ve de ayrıyeten herhangi bir şey taktırdınız mı yanında. eski modellerinde 8-10 hava yastığı var(yanlış bilmiyorsam) bunlarda 6 tane olması ilginç geldi bana. bir şey daha soracam. orjinal aksesuarların fiyatını ben bir yerde göremedim sadece bayiiden mi öğrenebiliriz.

öncelikle dilekleriniz için çok teşekkur ederim mustafa bey. yanlış hatırlamıyorsam 47000tlye mal olmuştu. 2010 model arabam. ben daha öncede seatın 3 modelini daha kullandım. leon ve alteada standart 6 hava yastığı vardır. 8 veya 10 gibi bir rakamlı hava yastığı grubu bu markada hiç gelmedi. ne istediğinize bağlı. herhangi örenmek istediğiniz birşey varsa bana numaranızı özel mesaj ile gönderin sizi arıyayım yardımcı olayım.

bunlarda standart aksesuar olarak:

otomatik yanan farlar

elektrikli ısıtmalı katlanır gövde rengi dikiz aynaları

karartmalı iç dikiz aynası

hız sabitleyici

lastik basınç sensöru

follow me home

arka park sensöru

yağmur sensöru

mp3 cd çalar-usb media - aux

arka koltuklar ileri geri hareketli katlanabilme özelliğine sahiptir.

çift taraflı geliştirilmiş iklim kontrollu ve aracın içindeki havayı daima taze tutan kışın içerisini sıcacık yapan yazın ise 2 saatlik tam gaaz bir çalışmanın ardından arabanın içini buzhaneye çeviren climatronic clima.

kısaca motor ozellikleri:

1.6 TDI 105 PS

EURO 5 avrupa emisyon normunda motor

şehir için klima açık iken 7-7.5 / kapalıyken 5.6-6

şehir dışı klima açık iken 5.1-6.1 / kapalıyken 3.3-4 litre mazot yakan commonrail dizel motor teknolojisi.

1.6 lt motor 250 nm tork

aracın deposu: 65lt

ortalama şehir içi menzili:850km

ortalama şehir dişi menzilli: 1400km olarak ölçtum.

konfor:

biz ailecek kalıplıyız. birde şirin ve haylaz bir husky köpeğimiz var ve emin olun kardeşimle ikimiz hem uzun boyumuz hemde cussemize rağmen arka koltuklarda yayıla yayıla hatta öndekilerin keyfini hiç bozmadan yata yata yol gidiyoruz.

ilk bakımını yaptırdım 370 tl tuttu. bandrolu 1.6 motor olduğu için uygun. şu anda 19.000km oldu ve maşallah tık demedi. servisin yolunu unuttum nerdeyse. birr eksisi aynalar o kadar buyuk olmasına rağmen ve sensör olmasına rağmen arabanın arkasındaki genişlik çıkıntı insanı yanıltıyor. ben 20 gunlukken arabayı yandaki arabnın çamurluğunu vurmuştum.

vel hasıl kelam şiddetle tavsiye olunur.

Geri
Üst Alt