Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Altea Teyp hk.

tncardc

Kayıtlı Üye
Merhaba
2055 Model Altea aracım motor kapalı veya seyir halindeyken kendiliğinden teyp açıp kapatıyor. Konu ile ilgili elketrikçi mi yoksa teypçi mi yardımcı olabilir. ?
Saygılarımla.

Merhaba
2055 Model Altea aracım motor kapalı veya seyir halindeyken kendiliğinden teyp açıp kapatıyor. Konu ile ilgili elketrikçi mi yoksa teypçi mi yardımcı olabilir. ?
Saygılarımla.

2055 model daha göremesekte yardımcı olmaya çalışalım

Bir yerde şase yapmamış ise muhtemelen cihaz elektrik kısmında sokette birşey olabilir yada ısındığı için koruma moduna geçiyor da olabilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

2055 model daha göremesekte yardımcı olmaya çalışalım

Bir yerde şase yapmamış ise muhtemelen cihaz elektrik kısmında sokette birşey olabilir yada ısındığı için koruma moduna geçiyor da olabilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
2005 Model olacaktı. :) Teşekkür ederim.

Merhabalar aynı problemi aracımı ilk aldığım günlerde bende yaşamıştım.Ama bunun bir problem değil özellik olduğunu öğrendim.Teyibin üst kısmında “prog” yazan programlama tuşuna basıp kontak kapalıyken teyibin açılma modunu off konuma getirmeniz gerekli.Nedense teyibe zaman ayarlı açılabilen bir özellik koymuşlar.Bu özelliği prog tuşundan menüye girip kapatmanız grekli ben bu şekilde halletmiştim...Kolay gelsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt