Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

altea hakkındaki düşünceleriniz nedir?

evet tekin abi.hakllısın ama tüm güzellikleri bir arada vermiyorlar.dizelini alsam sıkıntı yaşarmıyım acaba biraz korkuyorum...

önceki arabam 2005 altea'ydı alınacaksa 2006 model ve yukarısı düşünülebilir.2005 ile 2006 arasında epey farklılık var donanımsal olarak.
benim araçta lpg vardı ve bagaj sorunu oluşuyordu bide performansı tatmin etmeyebilir + sehir içide 10 lt yakar :)

evet tekin abi.hakllısın ama tüm güzellikleri bir arada vermiyorlar.dizelini alsam sıkıntı yaşarmıyım acaba biraz korkuyorum...
Uğur hocam dizelinde vergisi yüksek gelebilir.1.9-2.0 motor vergisi ödemen gerekiyor.1.6 dizeli yok.Ancak performans pek önemli değil diyorsan simit depo ile lpg bağlatıp binebilirsin.

Geri
Üst Alt