Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

altea hakkındaki düşünceleriniz nedir?

ugurcoskun28

Kayıtlı Üye
İsim
UĞUR COŞKUN
Nereden
Gaziantep
evet tekin abi.hakllısın ama tüm güzellikleri bir arada vermiyorlar.dizelini alsam sıkıntı yaşarmıyım acaba biraz korkuyorum...

beetle

Kayıtlı Üye
İsim
Mustafa
Nereden
Kocaeli
Araç
Toledo 1.6 Signo
Plaka
EA8434
önceki arabam 2005 altea'ydı alınacaksa 2006 model ve yukarısı düşünülebilir.2005 ile 2006 arasında epey farklılık var donanımsal olarak.
benim araçta lpg vardı ve bagaj sorunu oluşuyordu bide performansı tatmin etmeyebilir + sehir içide 10 lt yakar :)

taykac

Kayıtlı Üye
İsim
Tekin AYKAÇ
Nereden
Gaziantep
Plaka
27 UA 481
evet tekin abi.hakllısın ama tüm güzellikleri bir arada vermiyorlar.dizelini alsam sıkıntı yaşarmıyım acaba biraz korkuyorum...
Uğur hocam dizelinde vergisi yüksek gelebilir.1.9-2.0 motor vergisi ödemen gerekiyor.1.6 dizeli yok.Ancak performans pek önemli değil diyorsan simit depo ile lpg bağlatıp binebilirsin.

Üst Alt