Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alman kurdu rotvaydir veya döberman ariyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feda

Kayıtlı Üye
cok zamandır beslemek istiyordum yerim müsait degildi şimdi ise işyerinde beslemek için bu tarz yavru köpekler arıyorum çogu siteye baktım sahibinden.com gibi hepsi ücretsiz diyor ama hepside ücret istiyor benim için öncelikli amaç bu cinsler eger olmazsa yavru olsun 2 yada 3 aylık olsun ne cinsi oldugu farketmez bilgiğiniz varsa il dışına bile çıkabilirim yeterki buna deysin

Doberman banada lazim kardeşimde çanakkaleye tayin oldu artik ilgilenecek adam da var hayirlisi

En iyisi satın almak benim rotweillerım var suan 5 ayık 27 kilo dişi istersen ücretli yönlendirebilirim

Bu cinslerde ne yazıkki arkadaş çevresinden belki ücretsiz alırsınız, diğer türlü işi ticarete dökmüşler...

sonunda aradığım rodvaydırı buldum internet üzerinde ücretli olarak parasını verdim fakat yavrular 1 haftalık oldugu için almadım ortalama 45 gün sonra alıcam

Eğitimli bir köpek almak iyidir. Alman çoban köpekleri çok asil..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt