Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alın Size Açılım... Arabanın plakasından Türk bayrağını söktüler

plakaya hiçbir şekilde değişiklik yapamayız arkadaslar bu işin gerçeği ama şuna takılan polise saydıracagımıza birde düşünün bakalım hangimizin aracında eksik yok şahsen benim arabam trafiğe cıktıgı anda bağlayacak olan polis bağlar cam filmi desen var xenon desen 12500K tavan kaplanmış ön plakayı ben kestim cercevesini ve deldim arka plakayı cercevesini ve numaraları boyadım deldim bunlara ragmen benim arabamı bağlamıyorsa polis bu adamada durup dururken bunu yapmamıştır bahsedilen yere girip cıktıgımın haddi hesabı yoktur park yasakda dururken bile ağbicim izin ver 5 dk deyince polisler eyw hadi çabucak çık ama diyorlar yani
Benim arabamı hiç bir şekilde bağlayamazlar herşeyi fabrikadan nasıl çıktıysa o şekilde xenon fara bile karşı babam halojenlerle geziyoruz :)

bu yeterli polise kıllık yaparsan ilçe başkanıyım vs dersen bu adamın yaptıgı gibi yaparsan o kum olmadıgından bile yazar polis o yüzden kimse yetkisi olan polise cart curt etmesin bence:)

Biz nasıl bir ülkede yaşıyoruz ? Adamlar Hakkaride Vanda Erzurumda polis panzerlerine arabalarına baltalarla vuruyor polisimize taş atıyor sesleri çıkmıyor adam arabasının plakasına Türk Bayrağı'nı yapıştırınca suçlu oluyor demekki polis arabalarına baltayla vurmak polise taş atmak suç değil arabanın plakasına Türk Bayrağı'nı yapıştırmak suç

bu taş atan baltayla saldıranları herkesin gözü önünde gerektiği gib cezalandırırsan sadece yangına körükle gitmiş olursun. Bu yapıdaki her kişi bir şekilde mimlenmiştir zaten, ben onların serbestçe rahat dolaşıp rahat rahat kanuni işlerini hallettiğine inanmıyorum. Hepsinin cezası yeri geldiğinde kesinlikle veriliyor yada verilecektir buna eminim.

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

Benim arabamı hiç bir şekilde bağlayamazlar herşeyi fabrikadan nasıl çıktıysa o şekilde xenon fara bile karşı babam halojenlerle geziyoruz :)

babaya şapka çıkartıyorum abicim, en doğrusunu yapıyor bence. Biz gereksiz yere fazla çarçur ediyoruz. Bu çarçur davasına ben en başta kendimi örnek göstereyim, şu arabamın haline baksana, araba Leonluktan çıkacak nerdeyse...

babaya şapka çıkartıyorum abicim, en doğrusunu yapıyor bence. Biz gereksiz yere fazla çarçur ediyoruz. Bu çarçur davasına ben en başta kendimi örnek göstereyim, şu arabamın haline baksana, araba Leonluktan çıkacak nerdeyse...
Valla Faruk abi bana bıraksa aslında neler yapıcam nelerde izin yok işte diyorum baba camlara orta koyulukta film çektirelim olmaz polis ceza yazıyor baba xenon far taktıralım olmaz yağmurlu havalarda göstermiyor yani ne istesem bir bahanesi var :)

baba doğrusunu yapıyor abicim, arabaya araba gibi adam akıllı davranacaksın. bizim gibi farklı duygular peşindeysen o arabalıktan çıkmış bir fert haline gelmiş demektir.

baba doğrusunu yapıyor abicim, arabaya araba gibi adam akıllı davranacaksın. bizim gibi farklı duygular peşindeysen o arabalıktan çıkmış bir fert haline gelmiş demektir.

senin leon o haliyle cok mutlu abi bundan emin ol bütün gözler üzerinde çünkü polisler dahil tüm gözler:)

Aslında banada öyle geliyor ama ne bileyim gençliğin verdiği heyecanla birşeyler yapmak istiyorum ama izin yok ehliyeti alınca belki ufak tefek orjinalliğini bozmadan aksesuar takmaya izin çıkar heralde :)

bencede bu çıkartma işi biraz milleyetçiliği kullanmaya giriyor plakaya yapılan her müdahelenin cezası var zaten kestirme bile suç.televizyonlarda bangır bangır söylediler kaç ay önce çıkarılacak diye buda normal gerçekse olay tipik dik başlı sürücülerden biri.açılımla alakası yok zamanına ab uyum çerçevesinde plakalarımız mavi olmuş hala de öyle keşke istedigimiz renkte takabilsek yurtdışındaki gibi.

Geri
Üst Alt