Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alın Size Açılım... Arabanın plakasından Türk bayrağını söktüler

mevzu her ne olursa olsun şekile takılmamak gerekir bence..ben hakana katılıyorum...bu işler düşünceler yapıştırmayla bıyıkla sakalla yani görüntüyle olacak işler değil..insanın içindedir hareketlerindedir davranışlarındadır...kanun gereği plakaya bişeler yapıştırmak yasakmı? yasak...o zaman yapıştırma...çok istiyosan dikiz aynana tak bir bayrak gez...yani yeri orası değilse yapmamak gerek...sonradan sıkıntı oluyo işte..

Hepsini okumadım,polisin tavır yada tutumunu bilmiyorum ama bu plakaya yapışan yani mavi TR yazısını kapatan her etiketin kanunen yasak olduğunu biliyorum...he bazı polisler bunu görmezden gelir o ayrı..bu olayda da başka bişiler olmuştur,polis de takacak bi şey bulmuş adamın arabasında diye düşünüyorum...

Bunun Türk Bayrağıyla alakası yok araçlarda plaka üstüne Türk bayrağı değil herhangi birşey yapıştırmak mühürsüz plaka ile dolaşmak da yasak bunu Türk bayrağına yormak yanlış Türk bayrağının boyutları ve yasası var kirli yerlerde barındırmak öyle yerlere asmak bile yasak aslında! ve bayrak orjinal boyutları dışında olmamalı deniliyo! keşke oracıkta sökseydiniz böyle bir problem yaşamasaydınız...

Bunun Türk Bayrağıyla alakası yok araçlarda plaka üstüne Türk bayrağı değil herhangi birşey yapıştırmak mühürsüz plaka ile dolaşmak da yasak bunu Türk bayrağına yormak yanlış Türk bayrağının boyutları ve yasası var kirli yerlerde barındırmak öyle yerlere asmak bile yasak aslında! ve bayrak orjinal boyutları dışında olmamalı deniliyo! keşke oracıkta sökseydiniz böyle bir problem yaşamasaydınız...

evet bende katılıyorum plakaya yapıştırmak bile saygısızlık bence.

Arkadaşımızda olan olaya kızmış anladığım kadarıyla bide belki polisin üslubu yanlıştır gayet doğal bazıları çünkü hala konuşmayı öğrenemediler ama bunu Türk bayrağına yormayalım lütfen.... umarım birdaha herhangi birşey için polislerle sorun yaşamazsınız....

Biz nasıl bir ülkede yaşıyoruz ? Adamlar Hakkaride Vanda Erzurumda polis panzerlerine arabalarına baltalarla vuruyor polisimize taş atıyor sesleri çıkmıyor adam arabasının plakasına Türk Bayrağı'nı yapıştırınca suçlu oluyor demekki polis arabalarına baltayla vurmak polise taş atmak suç değil arabanın plakasına Türk Bayrağı'nı yapıştırmak suç

Biz nasıl bir ülkede yaşıyoruz ? Adamlar Hakkaride Vanda Erzurumda polis panzerlerine arabalarına baltalarla vuruyor polisimize taş atıyor sesleri çıkmıyor adam arabasının plakasına Türk Bayrağı'nı yapıştırınca suçlu oluyor demekki polis arabalarına baltayla vurmak polise taş atmak suç değil arabanın plakasına Türk Bayrağı'nı yapıştırmak suç

polisle jandarmayla catışan terörist ve yandaşları ile kanunen plakaya birşey yapıştırılması suc olan bir kanunu nasıl olurda kıyaslıyabiliyorsun ?

polisle jandarmayla catışan terörist ve yandaşları ile kanunen plakaya birşey yapıştırılması suc olan bir kanunu nasıl olurda kıyaslıyabiliyorsun ?
Burda olay o değil tamam biliyorum plakaya birşey yapıştırılması suç fakat polis arabalarına baltayla vurmak polise taş atmak suç değil mi bunlar karşısında neden sessiz kalınıyorda bu tür işlerde polis sesini çıkartıyor ?

plakaya hiçbir şekilde değişiklik yapamayız arkadaslar bu işin gerçeği ama şuna takılan polise saydıracagımıza birde düşünün bakalım hangimizin aracında eksik yok şahsen benim arabam trafiğe cıktıgı anda bağlayacak olan polis bağlar cam filmi desen var xenon desen 12500K tavan kaplanmış ön plakayı ben kestim cercevesini ve deldim arka plakayı cercevesini ve numaraları boyadım deldim bunlara ragmen benim arabamı bağlamıyorsa polis bu adamada durup dururken bunu yapmamıştır bahsedilen yere girip cıktıgımın haddi hesabı yoktur park yasakda dururken bile ağbicim izin ver 5 dk deyince polisler eyw hadi çabucak çık ama diyorlar yani

Geri
Üst Alt