Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AKL motor yağ tavsıyenız.

yakupersoy33

Kayıtlı Üye
Merhaba 10000 bakım ıcın daha once castrol magnatec 10 / 40 kullanıyordum servısten aldıgım bılgı yanlıs oldugu yondeydı.
Forumlarda cok arastırdım bu ıkı yag arasında kaldım hangısı bılemıyorum yardımlarınızı rica edecegım.2042420425

Normalde VAG'ın önerdiği yağ Castrol Edge 5W-30 LL'dir.

Bende castrol kullanıyordum Dogus oto servıste bır usta ıle gorustum bu motorlarda castrol kurum yaptıgı ıcın mobıl 1 kullanılmasını onerdı bana o yuzden arayısa gırdım ayrıca castrol magnatec 10 -40 kullanıyordum buda yanlısmıs.

Ben mobil1 esp kullanıyorum çok memnunum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

akışkanlık testlerınden cıkan sonuclara göre shell helix ultra pro -30 derecede de akıskanlık verdı mobıl1 ve castrole gore daha hızlı sekılde +195 derecede de akışkanlığı ve viskozitesi bozulmadı test videolarını bı inceleyip kararı kendiniz verin istersenız ama bana soracak olursanız helıx ultra pro

Geri
Üst Alt