Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri

M

mrc9072

E-Posta Onayı Bekliyor
Bir ev akıllı sıfatını alabilmesi için, birbiri ile haberleşebilen ve uyum içinde çalışabilen aydınlatmalar, perdeler - panjurlar, televizyonlar, klimalar,müzik sistemleri, vb. gibi tüm elektirikli aletlerin tek bir kumanda ve-veya internet üzerinden kontrol edebilen sisteme sahip olması gerekir.

Banyo ve lavaboda açık unuttuğunuz musluklarınızı su taşkın önleyici sensörlerimiz sizin yerinize kapatsın. Ve size mesaj olarak haber versin.
Sabah 08:00 da çayınızın veya kahvenizin hazır olmasını kim istemez ki ?
Sabahın ilk ışıkları ile perdeleriniz açılsın, o en sevdiğiniz sabah müziğiniz çalsın, siz kalkmadan yataktan, eviniz sizin için hazır olsun.

Akıllı ev sistemleri teknolojileri konusunda faaliyetleri gerçekleştirmek için 2013 yılında kurulan Core Akıllı Ev Sistemleri, sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımıyla kısa sürede ülke çapında önemli markalar arasında yerini aldı.

%100 yerli sermaye ile kurulan Akıllı ev sistemleri , Z-Wave kablosuz haberleşme altyapısını kullanan Core Center Akıllı Ev kontrol ünitesini ve CorePAD mobil uygulamalarını 2014 yılında pazara sundu. Avrupa ve Asya’nın çeşitli ülkelerinde yapmış olduğu çalışmalarla Z-Wave haberleşme altyapısını kullanan birçok cihazı ürün gamına ekleyen firma, müşterilerine akıllı ev sistemleri konusunda ihtiyaç duydukları bütün çözümleri sunmaktadır.Konya akıllı ev sistemleri
 

kirlisakal

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Nis 2014
Mesajlar
6,742
Puanları
113
raşit bey...forum kurallarını çiğnemektesiniz...burası otomobil forumudur...sponsor olmak istersiniz yönetimle iletişime gecebilirsiniz :) aksi takdirde konu silinecektir...alteanız varsa araçla ilgili sorular sorabilirsiniz...reklam yasaktır
 
Üst Alt