Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akıllı ev sistemi kullanan varmı?

Tarık

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu işi yaptığım için merak ederek soruyorum akıllı ev sistemleri hakkında bilgisi olan yada kullanan varmı?

telefonla vs. kombi açma kapama kamera sistemi falan oluyo dimi bu olay..
velakin kullanmıyorum.. :)

telefonla vs. kombi açma kapama kamera sistemi falan oluyo dimi bu olay..
velakin kullanmıyorum.. :)

yiğit bakıyorumda her konuyla ilgili az çok bir bilgin var helal olsun walla:)evet senın soledıklerınde dogru ama daha sayamıyacagımız bır ton sey var bakalım kullanan bırı cıkacakmı cok merak edıorum:)

o kombi olayını kullanıyoruz biz :)

yiğit bakıyorumda her konuyla ilgili az çok bir bilgin var helal olsun walla:)evet senın soledıklerınde dogru ama daha sayamıyacagımız bır ton sey var bakalım kullanan bırı cıkacakmı cok merak edıorum:)

abi bizde merkezi olduğu için en önemlilerden biri ısıtma iptal oluyo zaten..
velakin kamera fena olmaz aslında ya..

kullanmıyorum,arkadasımın ewınde gormustum olayı,malıyetı nedır pahalı b uygulamamı ?

sadece kombi değil tabiki özgürüm komple bir uygulama olması lazım akıllı bir ev olması için:):)seninkine az akıllımı diyelım:):)

bizimki bildigimiz ev digerlerinden farklı bı ozellıgı yok :)

o kombiyi soyleyınce aklıma geldı bı an :)

abi bizde merkezi olduğu için en önemlilerden biri ısıtma iptal oluyo zaten..
velakin kamera fena olmaz aslında ya..

ya aslında bu sıstem komple bir sistem bir çok uygulamayı içinde barındıran bir sistem sen yokken bile otamatik evi konumlandıran bir sistem diyebiliriz:)şimdi konu konu açacak başka arkadaslarda yazınca iyice oturmus olur olmadı ilk bulusmada yüz yüze konusuruz dınlerken bıle cok hosuna gıdecek bır sıstem emın ol:):)

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

bizimki bildigimiz ev digerlerinden farklı bı ozellıgı yok :)

o kombiyi soyleyınce aklıma geldı bı an :)

ona bakarsan ben bu işi yapıyorum benim evimde normal ev:):)ama kendi evime allah nasıp ederse full+full unu dusunuorum:):)

Geri
Üst Alt