Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akıllı ev sistemi kullanan varmı?

abi benim PC'yi telefonla açabilcek miyim. ??

:D :D

tarık ısım verırsem reklama gırer sadece 33 kat olan bır plazada çalışıyorum.Arıza cıkmaz mı oyle bır cıkıyor kı ıstersen bır gun senı mısafır edebılırım

abi şöyle söyliyeyim otomasyon sende bilirsinki derya deniz istekler bizmez yapılacak şeylerde ve bir çok otomasyon şekli var artık yavaş yavaş bu işe yönelme var ama profesyonel olarak yapan cok fazla yok ve kapalı sıstem dedıgımız farklı bır protokolde calısan sıstemler var zamanında tr de bir çok yer yapılmıs ve performans olarak senın dedıgın gıbı cok ıyı degıl senu bılmenı ısterımkı bızım yapmıs oldugumuz sıstemler ürünler ve marka tamamen piramitin üst noktasına hitap ediyor bu noktada ürün kalıtesı ve performansı emın ol cok yuksek abı sıstemı uygulayanı bılmıoruma ama bızım uyguladıgımız marka bu konuda uzman tek uğraş alanı bu dıyebılırım...ama kısmet olursa bıgun gelır zıyaret eder bı cayını ıcerım abı:):)

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

abi benim PC'yi telefonla açabilcek miyim. ??

:D :D

yiğit teknik departmana söliycem senin işini en kısa zamanda çözicem:D:D

Vay be rakip çıktı:)bizim de bu işleri yapan dev şirketimiz var en sağlam markalardan birinin türkiye distribütorüyüz....gerçekten muhteşem bir sistem....ayrıca Türkiye çapında da bayilikler verilecek...

tahmin ediyorum kesinlikle bildiğim bir markadır...Bizim markada bir dünya markası,gercekten cok sasırdım bu platformda cok fazla yaygın olmayan aynı ısı yapan 2 kişi var:D:D cok ıyı yaa ayrıntılı olarak konusalım ozelden msj atabılırsın;)muhtesem bir sistem oldugu konusunda hemfikiriz kesinlikle:)merak ettim walla ozelden msj atarsan detaylı konusruz...

abi şöyle söyliyeyim otomasyon sende bilirsinki derya deniz istekler bizmez yapılacak şeylerde ve bir çok otomasyon şekli var artık yavaş yavaş bu işe yönelme var ama profesyonel olarak yapan cok fazla yok ve kapalı sıstem dedıgımız farklı bır protokolde calısan sıstemler var zamanında tr de bir çok yer yapılmıs ve performans olarak senın dedıgın gıbı cok ıyı degıl senu bılmenı ısterımkı bızım yapmıs oldugumuz sıstemler ürünler ve marka tamamen piramitin üst noktasına hitap ediyor bu noktada ürün kalıtesı ve performansı emın ol cok yuksek abı sıstemı uygulayanı bılmıoruma ama bızım uyguladıgımız marka bu konuda uzman tek uğraş alanı bu dıyebılırım...ama kısmet olursa bıgun gelır zıyaret eder bı cayını ıcerım abı:):)

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

yiğit teknik departmana söliycem senin işini en kısa zamanda çözicem:D:D

tarık ıstedıgın zaman gel beklerım

Geri
Üst Alt