Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü tamamen bitiyor

Baho61

Kayıtlı Üye
S.a 2006 model leon aracım üc beş gün yatınca aküyü komple boşaltıyor aküden kaynaklı sandım omrü bitmiştir diyip yeni akü aldım ama 1 hafta olmadı sıfır akum de tamamen bosaldı arabaya extra bir sey takmadım bunu neden yapabilir

Aracta sonradan takma teyp varmi? Yoksa orijinal teypmi?

Genelde bu tip durumlar teyp yada sonradan takilan ekstralar yuzunden olabiliyor ama sende durum farkliymis. Arac calisirken voltaj olcturdun mu alternator ne durumda? 14.5-14.7 ideal voltaj diye biliyorum.

bır akunun basını yedıgımde :) olcturmustum sarj etmesınde problem yok ekstra bır sey aracta ses tesısatı vs zaten arac 3 yıldır bende boyle bır sorun yoktu

Bir konu okudum cam motorundan olabilirmiş kapıları kitleyip sag kapıyı acık brakıyoruz kapıyı kapatınca sag sinyal yanarsa sorun yok yazmıslar aynı sistemi 4 kapı için de denedim sorunsuz gozukuyor anlatılana gore baska fikri olan yoksa sanırım elektrikciye kaldık

İlginc ustadim gecmis olsun isini bilen bir elektrikciye baktirmakta yarar var..

Geri
Üst Alt