Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ailenin yeni aracı..

Lejyoner

Administrator
5134.jpg

5146.jpg

5177.jpg

5186.jpg

5238.jpg

Bayramdan hemen önce kardeşime almıştık,fotolarını ekleyeyim dedim,kendiside üye olup organizasyonlarda yer alacaktır.

Yanlız gercekten leonda beyaz renk daha iyi duruyormuş:D

kazasız belasız Gçkhan abim ama beyaz konusuna katılmıyorum.. :)

Valla yiğit,benim siyahı yıkatınca cok asil duruyor ama bu beyazlar kirlide olsa güzel duruyor:D

Hayırlı olsun evet beyaz başka siyah adamı verem ediyo malesef :) Maşallah.....:eek:key:

kazasız belasız nazarsız inşeAllah..kirlilik konusuna katılıyorum..siyahın asaleti..beyazın melekliğinden daha haşin..bu demek değildir ki beyaz sevmiyorum..yoo beyaz arabada alabilrim binebilirim sevebilirim..ama siyah'a aşık olurum..mecnun olurum

hayırlı olsun kazasız belasız evet beyaz daha çok yakışıyor ama malesef bizde ki de siyah:D

açık renkler çizgileri daha iyi belli eder, leonda her renk güzel. geçen ticari plakalı taksi gördüm o bile hoşuma gitti. Siyah bakımı zor bir araç, Yiğitin Bilalin Zafer abinin aracı görünce nasıl kötü diyebilir insan?

gule gule kullanın abi:)

koltuklar deriydi galiba onunda resimlerini eklermisin acaba?

Doğru söylüyorsun faruk abi siyahın dış bakımı gercekten zor,özellikle kış şartlarında ama tam temizlikten sonra dediğim gibi çok asil duruyor siyah..

Tamam özgür eklerim senin içinde istersen cuma günü inceleyebilirsin macta.

Geri
Üst Alt