Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ailemizin yeni üyesi ve isim önerisi

Cevaplarınızı için teşekkürler türü ****ttish fold cinsi erkek ismi duman oldu o gözündeki çapak daha bana alışmadığı için alamadım :)

Merhaba arkadaşlar uzun süredir kedi istiyodum ve bi tanıdık vasıtasıyla istediğim kediyi buldum henüz ismi yok ben grey diye düşündüm ama varsa bildiğiniz değişik bi isim söylerseniz sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 10843 Ekli dosyayı görüntüle 10842

dostum güzel bir kedin olmuş.. royal canin ile besle mutlaka ve özel bir cins olduğundan çok dikkat etmelisin.. ben de himalayan vardı daha sonra da british sorthair aldım senin kide ****ttish fold olmuş güle güle büyüsün..
[doublepost=1453908031,1453907887][/doublepost]o zaman bu da benden :) IMG_1638.JPG IMG_1304.JPG

dostum güzel bir kedin olmuş.. royal canin ile besle mutlaka ve özel bir cins olduğundan çok dikkat etmelisin.. ben de himalayan vardı daha sonra da british sorthair aldım senin kide ****ttish fold olmuş güle güle büyüsün..
[doublepost=1453908031,1453907887][/doublepost]o zaman bu da benden :) Ekli dosyayı görüntüle 10895 Ekli dosyayı görüntüle 10894
Bu kedi çok güzel maşallah :) mamalarda orijen ve acana da güzel..ben acana kullanıyorum..

Cins kedi köpeklerde dışardan yiyecek verilmemesi gerek..sadece mama,vitaminler ve bazı meyveler..

Ufaklığın size alışması için yaklaşık 15 gün kadar çiş kabı mama kabı siz ve kedi aynı odada yaşamalısınız @CUPRA BOCANEGRA

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt