Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

**AH 0656 Satılık** 2008 38bin km'de Makyajlı Astra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar kardeşim dün Florya taraflarındaydın dimi akşamüstü?

Evet.Mc'e gidelim dedik biraz :) Açık mavi ibiza vardı bitane.

hayırlı satışlarda...
".Bunun dışında servise sadece kahve içmeye ve yeni araçlara bakmak için uğradım."
bu nedir Allah aşkına ne alakadır? aracını almak isticek kişiyi gerçekten ilgilendiriyormu bu? bi açıklarmısın bana :) tartışma yaaratmak değil bilgi almak için soruyorum, yarın bigün kendi aracımı sattığımda böyle bir ibare bende koymalımıyım ? :D

hayırlı satışlarda...
".Bunun dışında servise sadece kahve içmeye ve yeni araçlara bakmak için uğradım."
bu nedir Allah aşkına ne alakadır? aracını almak isticek kişiyi gerçekten ilgilendiriyormu bu? bi açıklarmısın bana :) tartışma yaaratmak değil bilgi almak için soruyorum, yarın bigün kendi aracımı sattığımda böyle bir ibare bende koymalımıyım ? :D
Aracım sorun çıkarmadı anlamına geliyo oradaki cümle.

aşkm bu konuyu bni çıldırtmak, uykularımı kaçırtmak, yeniden jip manyaklığımın tutması, yine bir dizi jip arayışımızın başlaması, gidip bakmamız, denememiz, yetmeyip off road bile yapmamız içinmi açtın :D
Bu mesajda paylaştığın bilgilerin, bizi ilgilendirdiğinden daha çok ilgilendiriyo o cümle, aracı alacak kişi için.
Tartışma yaratmak için değil. Karşılaştırmalı bilgi vermek için yazıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt