Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aero ön tampon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harbiden yaaa Aero apaçiii??!!!! ben aracı başka modele benzetmekten çok daha fazla sevdiğimi itiraf etmek zorundayım üzgünüm birçoğunuz kızacak buna ama neyse zevkler tartışılmaz.

Arkadaşlar yanlış anlamasın diye bende yazmadım abi ellerine sağlık sözüm meclisten dışarı...

kaliteli yapılan her araç çok şık...aero da olsa cupra da olsa...

uygun fiyat bence beyazada güzel duruyor cupradan önce bende fiberi vardı alınır 400 500 boyalı olur...

zevkler tartisilmaz ama fiyat gercekten cok uygun malum bunlar cok bulunan tamponlar degil 2.el olarak

aero veya cupra tamponla leon dönüp baktırıyor kendine. bence her iki tamponda çok güzel. bu ilandaki fiyatda biraz daha aşağı çekilebilirse güzel fiyat.

bana öyle geliyo... ilk başlarda bende çok seviyodum hatta alcaktım bi ara ama vazgeçtim şimdi çok farklı geliyo gözüme belkide ilk başlardaki modifiye yapma isteği ve heyecanındandır bilemiyorum ama soğudum Aero kitten. Kafaya koydum Mert'in tampondan alıcam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt