Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ADRENALİN-Potenza

peki potenzaları bu kış koşullarında kullanmak çok sık olamamkla birliktee lastiğe zarar verir mi peki kar yada soguk hava?eskı orjınal lastıklerıme mı gecıyım yoksa bu aralar?

peki potenzaları bu kış koşullarında kullanmak çok sık olamamkla birliktee lastiğe zarar verir mi peki kar yada soguk hava?eskı orjınal lastıklerıme mı gecıyım yoksa bu aralar?

sık kullanmıyorsan bişey olacağını sanmıyorum

saçma sapan bi buz olmadığı sürece hiç bi zararı olmaz derim..

demin karda kullandım baya yerler tutumuştu çok berbat bu kadar beklemiyodum açıkcası sola yola dönmem lazım direk gitti bodozlama :)

yarı V desen olduğu için olcak o kadar.. :D :D

sık kullanmıyorsan bişey olacağını sanmıyorum

saol yılmaz abi aynı mantığı yürüttüğüm için değiştirmek istemedim zararıda yoksa kalsın yaa...

---------- Post added at 01:44 ---------- Previous post was at 01:43 ----------

en ufak bir buzlanmada resmen sapıtıyo performans resmen 0 dun gece zar zor geldım eve en ufak buzda sansın yok arabanın esp lambası yanık olarak gidiosun yılan gıbıı:D:D

Geri
Üst Alt