Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ADRENALİN-Potenza

yılmaz abi bunu 5 liklerle mi yaptı ? bide hava soguk lastikler sert zaten tutunma etkileyebilir ama ne olursa olsun michelin veya başka bir marka aynı yerde yol tutuyorsa lastiklerimiz iyi yol tutmuyor demekki :)

bu havada değil tabiki timur :D sıcak normal yaz havasında ama sanırım 80 e kadar çıkartıyorum arabayı viraj içinde çıkışa doğru yapıyor zaten birde -5 lik yoktu aracımda ozaman

öncesinde lastik sesi geliyo mu Yılmaz abi kaymaya başlamadan önce. ??

üretim tarihine baktın mı Yılmaz abi lastiklerin. ??

Yılmaz abi kullandığım bütün lastikler limiti aşmadan önce virajda vs. illaki ötmeye başlıyodu limitim bu kadar diyodu..bu lastikler de aynı şekilde..hiç ses gelmiyosa hamur aşırı sertleşmiş olabilir diye düşündüm..o nedenle sordum velakin bu tamamen benim görüşüm 1 seneyi aşmışsa takalı eskisi kadar tutuş bekleme bence zaten..bi lastiği istediğin kadar iyi sakla max. ömrü 2-3 sene zaten Yılmaz abim biliyosun..sonra hamurunun işlevi bozuluyo..

senin dediğin sesi sıfırken yapıyordu zaten takalı 1.5 sene oldu nerdeyse ve 15k yol yaptım gibi

abim o zaman artık o ses yoksa hamur da sertleşmiş demektir..
o nedenle doğal bi süreçle bi miktar tutuşun azalması doğal Yılmaz abim..
işte ben o nedenle ne olursa olsun her sene 1 set lastik diyorum.. :)

abim o zaman artık o ses yoksa hamur da sertleşmiş demektir..
o nedenle doğal bi süreçle bi miktar tutuşun azalması doğal Yılmaz abim..
işte ben o nedenle ne olursa olsun her sene 1 set lastik diyorum.. :)

çok iyi diyorsunda para dan haber vermiyorsun yiğidim hersene 1600 tl lastiğe kim verir :D

Geri
Üst Alt