Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adanalı Dizisindeki LEON

SCW stickerı da olsaymış tam olucakmış..:)

yok alp bir arkadaşim dizilere araç buluyor..
ilk kurtlar vadisi gladio için çağirmişti.aracimi kesinlikle kullandirtmam diye baştan belirttim.baktılar ki araba bakımlı,modifiyeli arabanin kullanilmasinda sakınca olmayan sahneler için ariyolar,arabayi benden başka kimse kullanmayacak değil mi diye soruyorum ve evet cevabini alirsam gidiyorum..sette genelde figuran araba oluyor genelde kullandiğim sahne falan yok hep öyle duruyor boş boş ama üstüne iyi bi para da aliyorum =).

---------- Post added at 08:11 ---------- Previous post was at 08:10 ----------

abi satarken ilana yazicam
gladio unutulmaz ve adanada oynamiştir diye:D gerçi ben satana kadar daha baya bi yerde oynar:D

İyiymiş ya :D

adanal.jpg

adanal2.jpg

Kovalamaca Ataköyde başladı nerede bitti anlamadım :D

o kadar araba arasından nasıl parlıyor senin araç wolkan.. allah kaza bela vermesin kardesim nazar degecek..

Maşallah süper görsel bir araç. O kadar aracın içinde resmen ben buradayım diye bağırıyor. Ben bu böümü izlememiştim. Okul servisinden çok leona gözüm takıldı. Aracı görünce diziden koptum gittim. Tekrar güle güle kullanın 41 kere maşallah. Nazar değmesin.

o kadar araba arasından nasıl parlıyor senin araç wolkan.. allah kaza bela vermesin kardesim nazar degecek..

saol kivançcim..aramizdan kimseye nazar değmesin ..

---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:53 ----------

Maşallah süper görsel bir araç. O kadar aracın içinde resmen ben buradayım diye bağırıyor. Ben bu böümü izlememiştim. Okul servisinden çok leona gözüm takıldı. Aracı görünce diziden koptum gittim. Tekrar güle güle kullanın 41 kere maşallah. Nazar değmesin.

teşekkür ederim hakan.

volkan banada böyle iş bulsanıza buluşmalardan falan önce istanbula git gel masrafım çıksn yeter :)

Geri
Üst Alt