Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardım :(

şaka biyana yedek parçacıda war tek deri olarak 1-2 tane gordum onun dısında vitesle beraber satıyolar yarın gitte bi bak zaten senın tanıdıkta var orda ayarlar bişeyler

ostimde bazı yerlerde oluyormuş yetkilide yoktur diye dedim yoksa dışarıda belki bulunur. bütçeye bağlı :)

benim servis ivedik organizede orda var işte dediğim gibi 1-2 tane tek deri ama kaldımı bittimi bilemiyorum tabi onun dısında topuzuyla beraber satıldıgı için mecbur Ogunun dediği döşemeciye gitceksin ama yarın pazar efe mucux sana

araç içinde camlar kapalı iken sigara içmek kadar iğrenç bir olay yok, hele yazın klimayı açıpta içenlere daha da deli oluyorum. kendim sigara içmeme rağmen aracımda içilmesine de izin vermem içmem de. sırf 5 dakkalık keyif için sürekli o kokuyu almak deli ediyor beni.

araç içinde camlar kapalı iken sigara içmek kadar iğrenç bir olay yok, hele yazın klimayı açıpta içenlere daha da deli oluyorum. kendim sigara içmeme rağmen aracımda içilmesine de izin vermem içmem de. sırf 5 dakkalık keyif için sürekli o kokuyu almak deli ediyor beni.
Faruk abi birde yazın klima açıkken içilince arabanın içine inanılmaz bir iğrenç koku siniyor ve ne yaparsan yap çıkmıyor dışarı

benim babamda sigara kullanıyor fakat arabada içmez içirtmezde sırf bu yüzden eski iş arabamız olan skoda pickupun iç tavanı simsiyah olmuştu

servisi arayıp gidiyim dedim aradım açan olmadı :( benim tanıdık orda yoksa gitmeme gerek yok zaten yarın bi daha aricam bakalım inşallah bulurum orjinal körüğü :(

bugun aradıysan acılmaz zaten
pazar

benm biligim servis topuzla birlikte satıyor bende aramıştım passat için deri ve topuz şeklinde satılıyor ama yıldız sanayide çıkma temiz bulabilirsin...

tam yanan yeri yırt yanık oldugu belli olmasın baba yıpranmıştı dersin:)

Geri
Üst Alt