Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil yardım seat leon araç çalışıyor fakat direksiyon cok sert

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shadowcity

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın aküsü bitti takviye yaptık ve calıstırdık fakat araba calısıyor olmasına rağmen direksiyon çalışmadıgı andakı gibi sert sizce neden olmus olabılır servise gonderecegım ama onceden bi fikir sahibi olmak istiyorum yorum yapan arkdaslara tşk ederim

ekran da direksiyon uyarı lambası yanıyor mu

muhtemelen takviye yaptığın için beyinle alakalı bir sorun oldu ve arızaya geçti..Serviste hallolur diye düşünüyorum.Geçmiş olsun

tşk ediyorum arkadaşlar ewt bir sarı birde kırmızı arıza lambası yanıyordu sarı olanı tam sağ tam sol ve ortaya getırdık bı arkdas demıstı gıttı ama kırmızı yanıyor dıreksıyon amblemı olan

seat ta kullanılan direksiyon kutusu yarı hidrolik yarı elektronikdir bildiğim kadarıyla akü takviyesinde arıza algılamış olabilir servis arızayı sildiğinde düzelmesi gerekir sıkıntı olacağını sanmıyorum

eğer arıza ışğınız kırmızı yanıyorsa derhal servise gitmeniz lazım eğer sarı olsaydı aracı çalıştırıp 50 metre yol katettikten sonra sönerdi

ben geçen gün aküyü söküp taktım ekran hata verdi ama bir müddet sonra geçti.. bencede elektronik hatasından kaynaklanıyor

direksiyonlarımız yarı elektroniktir,takviye esnasında farklı bi durum algıladığı için yakmış olmalı.bi söndürttür ışığı ve çık bi tur at eğer yanmazsa bi daha no problem ama tekrar yanarsa bi detayına gir derim öğrenmek için arızayı.her zaman direksiyonla ilgilide olmaya bilir o ışık,örneğin benim arkalarda kamber var su an ve araba kabul etmiyor bunu:) ışığım hala yanıyo

takbiye sonrası..hiç durmadan gelip mi yazıyı yazdınız yoksa..takviye sonrası belli bir müddet gidip stop edip tekrar çalıştırdınız mı..
çalıştırdıktan sonra da direksiyon sert mi idi??

servis paklar ve umarım ücretsiz paklar.. :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt