Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil yardım!! Jant :(

Efe

Kayıtlı Üye
geçen gün arkadaşımın jant lastik dükkanına jant bakmaya gittim. bi tane 18" BBS jant vardı çok beğendim uygun bi fiyatda verdi arkadaşım ancak babamı ikna edemiyorum :( arabanın dengesi bozulur yürüyen aksamında sorun çıkar diye ısrar ediyo jantları almamı istemiyo. arabada jant değişince jant arabaya uyuyorsa bi sorun çıkarmı ? babama açıklayamadım bir türlü hiç bişey olmaz diyorum ama inandıramadım bu konuda bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen :( arabamda şu an 16" stylance jant var 18" bbs ch takarsam bi sorun yaşarmıyım ? Almak istediğim jant bu 18" BBS CH

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

Hıc bsey olmaz,dogus servısıne gıdıyosunuz,bu arabaya cupra jantı takılır mı dıye soruyosunuz,takılır dedıklerınde baban tatmın olcaktır

benım aracın orj 14 benım jant 18 olsa benım arabnın ........ olmustu ya

aynı jantlara yakın bende var biliyorsun nor problem bi sorun yok, sadece taktırdıktan sonra rot ve balans ayarlarını yaptır yeter. ET değerinede dikkak et alacaksan davlumbaza sürtmesin..

orj. ebattan geniş jant/lastik kombinasyonu şanzumanı garanti dışına çıkarır haberin olsun..yürüyen çıkar mı onu bilmiyorum..

---------- Post added at 17:34 ---------- Previous post was at 17:33 ----------

tek sorun bu bunun dışında yakıt sarfiyatının artması ve son biraz da ara hızlanmaların düşmesinden başka bi sıkıntısı olmaz zaten..

20" takanlar var :) 18 ile hiçbirşey olmaz.

tak gitsin hocam kaç kere gelceksin dünyaya.

Ben 175-70-14'ten 215-40-17'ye geçtim ibiza'da sorun yok şimdilik :D

bzimkilerinde orjinali 205-55-16....3'' atlasak nolurki...19 takmak ölümmüş gibi düşünen arkadaşlara soruyorum...çok korkuttunuz beni :(

bzimkilerinde orjinali 205-55-16....3'' atlasak nolurki...19 takmak ölümmüş gibi düşünen arkadaşlara soruyorum...çok korkuttunuz beni :(

bişi olmasa bile lüzümsuz olur bence..
19" oke ama 20'ye de gerek yok..her otomobil 20'yi kaldırmaz..
Leon'da bu tarz bi hava yaratıyo 20" sanki.. :D :D

fayton2.jpg

.

ama mesela bak bunda nası duruyo 20" HLT'ler..

c6blackforceone7.jpg

Geri
Üst Alt