Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACIL Yardım -Cam filmi cezası

Abı yada onun yerıne butun arabalar fabrıka cıkıslı fılmlı olsun benım kuzenım ole aldı hıc bır sorun yasamıyo fabrıka cıkıslı oldugu ıcın

Abı yada onun yerıne butun arabalar fabrıka cıkıslı fılmlı olsun benım kuzenım ole aldı hıc bır sorun yasamıyo fabrıka cıkıslı oldugu ıcın

Sizin kuzen ne aldı acaba?

Ben bişey beklemiyorum bu ulkeden artık kimse kusura bakmasın. Sozum işini gereği gibi yapanlara değil ama amcasını dayısını bilmemnesini tanıyor diye geç dedikleri insanları kayırmayı, yancılığı bir bıraksınlar...

---------- Post added at 17:20 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

var tabiki olmaz mı, aralarında onuruyla hakkını vererek yapanlar var mesleğini,

umarım bu iyi niyetini azaltacak olaylarla hiç karşılaşmazsın kardeşim, ben uzun zaman önce bıraktım çünkü :)

abi kardeşim doktorla konuşmuş olmaz öyle şey filan demiş adam. Biraz yaşlı bir tipmiş.. Bir de ben konuşucam. Heyet raporu değil de sadece şu rahatsızlığından dolayı aracında film var yazsa da olur diye tahmin ediyorum.

benm gördüklerim. bu leondu, civic vs. genç işi araçlara yapılıyo bunlar. biliyosunuzki artık polis teşkilatıda gençleşmeye başladı bu yeni polisler bence haset ediyo başkada bişey değil. basıyolar cezayı. ben hiç böyle sıradan bi megane li esnaf amcaya filmden ceza kestiklerini görmedim.

Fabrika çıkışlı ben hiç duymamıştım,araç bayiye gelip orda film uygulaması yapılıp teslim edilebiliyor diye biliyorum,polis durdurunca da ne bu film diye sorunca bayi çıkışlı diyip çok sıyırmıştım film olayından

benm gördüklerim. bu leondu, civic vs. genç işi araçlara yapılıyo bunlar. biliyosunuzki artık polis teşkilatıda gençleşmeye başladı bu yeni polisler bence haset ediyo başkada bişey değil. basıyolar cezayı. ben hiç böyle sıradan bi megane li esnaf amcaya filmden ceza kestiklerini görmedim.

son derece haklısın.daha geçtiğimiz c.tesi geldi başıma hiç umursamadım hiçte yalvarmadım.bağlıcaksan bağla ceza kesiceksen biran önce kes işim gücüm var seni bekleyemem dedim.hiç alttan almadım bu seferde hiç bişi yapmadan verdi ruhsatımı iyi yolculuklar dedi.adam resmen kendini tatmin ediyodu.bana dediği bir cümleyi yazıyorum ^^ben şimdi istersem bu arabayı bağlarmıyım bağlayamazmıyım? ^^ böle bir soru sordu işte...yorumu size bırakıyorum

ayarsız farlar muayeneden geçtikten sonra...

Fabrika çıkışlı ben hiç duymamıştım,araç bayiye gelip orda film uygulaması yapılıp teslim edilebiliyor diye biliyorum,polis durdurunca da ne bu film diye sorunca bayi çıkışlı diyip çok sıyırmıştım film olayından

ıste o anlamda anlatıgım bozuklugu oldu yane sen soluyosun fılmı fılan olucak dıe onlarda sana ole teslim ediyolar

ayarsız farlar muayeneden geçtikten sonra...

:)

---------- Post added at 17:35 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

son derece haklısın.daha geçtiğimiz c.tesi geldi başıma hiç umursamadım hiçte yalvarmadım.bağlıcaksan bağla ceza kesiceksen biran önce kes işim gücüm var seni bekleyemem dedim.hiç alttan almadım bu seferde hiç bişi yapmadan verdi ruhsatımı iyi yolculuklar dedi.adam resmen kendini tatmin ediyodu.bana dediği bir cümleyi yazıyorum ^^ben şimdi istersem bu arabayı bağlarmıyım bağlayamazmıyım? ^^ böle bir soru sordu işte...yorumu size bırakıyorum

Abi deseydin ki bağlarsın bağlamasına da eline ne geçer?? Sadece beddua ve kufur alırsın.

Geri
Üst Alt