Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACIL Yardım -Cam filmi cezası

AbI bugun tam evın onunden cıkıyorum pat yunuslar pesıme takıldı kactım herıfler heryerde karsıma cıkıyolar

geçmiş olsun natanael kötü bi durum. yaptıgın masrafamı yanarsın cezayamı. bence sökme bişey olmaz. ama karar senin:(

bugun benide 2 kere cevirdiler zor kurtardim anlamadim noluyo bugun yaw :) senin plakani ayni renk baska leona tak filmsiz git sokturdum de hallet :D

geçmiş olsun
vallahi dikkatli olmak lazım
sıkı tutuyolar bu aralar

valla sokturmiyicem ya hatta one de taktırmayı duşunuyordum ama onu yapmıyıcam tabi:)

kanun buymuş

Araçların teknik şartlara uygunluğu:

Madde 30 – Araçların, esasları yönetmelikte belirtilen şekilde ve tarzda teknik şartlara uygun durumda bulundurulması zorunludur.

a) (Değişik : 21/5/1997 - 4262/4 md.) Servis freni, lastikleri, dış ışık donanımından yakını ve uzağı gösteren ışıklar ile park, fren ve dönüş ışıkları noksan, bozuk veya teknik şartlara aykırı olan araçları kullanan sürücüler ............YTL para cezası,

b) (Değişik: 21/5/1997 - 4262/4 md.) Diğer eksiklik ve bozuklukları bulunan araçlarla, görüşü engelleyecek veya bir kaza halinde içindekiler için tehlikeli olabilecek süs aksesuar eşya ve çıkıntıları olan araçları kullananlarla, karayolunu kullananlar için tehlike yaratacak şekilde olan veya görüşü engelleyecek ve çevredekileri rahatsız edecek derecede duman veya gürültü çıkaran araçları kullanan sürücüler ............YTL para cezası,

İle cezalandırılırlar.

Bu maddenin (a) bendinde belirtilen eksiklik ve bozuklukları bulunan araçlar,teknik şartlara uygun duruma getirilinceye kadar trafik zabıtasınca trafikten men edilebilir. (b) bendindeki şartlara uymayan ve uyumsuzluğu trafik emniyetini tehlikeye düşürmeyecek nitelikte olan araçların şartlara uygun duruma getirilmesi ihtar olunur. İhtarda verilen süre için teknik şartlara uygun duruma getirilmediğinin tespiti halinde araç trafik zabıtasınca trafikten men edilir.

http://www.kgm.gov.tr/asps/trafik/TrKanun.html

birde güneş alerjisi için heyet raporu var mı ?
varsa trafiğe gidip bir konuşmak lazım o konu hakkında resmi birşey yapılabilir mi diye

ya çok guzel kanun da bu kanunlar niye sadece vatandaşa işler. Altımızdea gariban bi leonumuz var ondan da soğuyoruz. Niye tum polis transitlerinde de var. Saçma sapan megane larda da var. Gitsin onları soksun anca bize yetiyo güçleri.

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

Bende fena bir alerji var ama abi bişi öğrenirsen banada bildir yaw :D

usta o rapor işini hallettiricem kardeşime inşallah yoksa bu boyle olmaz.. doğruyu soyluyor olsam da adam inanmaz ki haklı olarak.

Geri
Üst Alt