Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil satılık FR ACil

Dostum FR almadan önce duz 2012 model yine aynı motor 20 bindeki aracı bundan iki ay önce düz Leo'nu alicaktim ama 5 e 3 bakmadım iki ay daha sıktım dişimi hevesim olan FR ima kavuştum tadını aldım hazini tattım yani ben 22 yasında bir genc olarak 44.500₺ aşağıya bırakmam verdigin paraya bu donanımda bir arac bu paraya bulunmaz oyle deyim size sahibinden.coma bakarsanız fiyatlara boyalısi 44 43 istiyor adamlar yani yapabileceğim hic birsey yok pazar fiyatı site araştırma fiyatı 46 47bin tele haksizsam söyleyin SCW yanlış biliyorsam haksizsiniz deyin ya yanlış anlamayinda oo kadar arayan oldu hepsi 40 verelim iste ben LPG li 39.500 buldum hatasız iste siz 40 bırakın 41 de olur diyen arkadaslardan o kadar bunaldimki siZde beni anlayın neyse uzun lafın kısası herkese hayırlı formlar dilerim yanlışım varsa tekrar söylüyorum duzeltin Scw ailem

Only god can JudGe me...

Geri
Üst Alt