Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil lastik basıncı

Kaç olması lazım,konforlu olsun istiyorum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

benim bildiğim bu tablo şu demek. normalde tavsiye edilen 36. evet "i" kitapçığa bakın demek. kitapçıkta da şunu diyor; daha konforlu sürüş için 32 yapabilirsiniz ama bu yakıt tüketimini artıracaktır. ben günlük tek kişi 34-35 kullanıyorum. ideal dengeyi buldum denebilir

Başka bir forumda da sorulmuştu ve şu şekilde cevap verildi.

"35 - 32 psi konfor basıncıdır."
"Kısmi yük yani Max. 2 yolcu + 1 valiz yükü mevcut ilen konforlu sürüş istiyorsanız bu hava basınçlarını kullanınız."
"Kullanma kılavuzundaki açıklama resimdeki gibidir."

ns04phg.png

35 ön 32 arka yaptım hava cok sıcaktı 34 e kadar düşer heralde önler 37 çıktı.32 yapıcaktım yakıt tüketimini etkiler diye yapmadım

4 kastik 37 ydi şuanda konfor ciddi şekilde arttı diyebilirim.Siz hepsimi 32 yapmamımı yoksa 35 32 mi önerirsiniz kararsız kaldım.

Ben 4 lastiği 36 yaptım. Yapmadan önce tüm lastikler 33 idi. Şuanki haliyle konforun ciddi derecede arttığını hissediyorum, 36 dan çok memnunum..

Geri
Üst Alt