Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acemilik bitti, Askerliğe Yalova'da devam

Ahmet zor kısmı bitirmişsin hadi, şimdiki bölümü için ise kolay gelsin. hayırlı teskereler

hayırlısıyla gelirsin abi tekrar inş..

herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar kendinize iyi bakın..

Arkadaşlar hepinize merhaba, herkesi olduğu gibi sizleri de forumu da çok özledim, 2 gün yol iznmim var ve evdeyim. iskenderun hatay da denzici olarak rahat denilebilecek acemilik sonrası usta birliğim "K.Mürselbey Eğt.Mrk.Kh.Ds.Kt.K. 114 ÜNCÜ Dz.Hv.Svn.Takım K. Yalova/Altınova" oldu. herkese çok selamlar. kendinize iyi bakın

abi şaka gibi ya bende 329.kd olarak gittim ve 15 gün önce teskere aldım...
Nerdeyse aynı yere düşüyormuşuz bende iskenderundan karamürselbey eğitim merkez komutanlığı güvenlik taburunda yaptım askerliğimi hazır kıta olarak:)hava savunmayıda az çok bilirim umarım rahat güzel bir askerlik yaparsın ve hayırlısıyla tekrardan aramıza katılırsın...Şansa bizim oraya düşşeydin süper olurmuş ama hayırlıs...Yalovada Morgülde kahvaltıyı öneririm,merkezde nete gideceksen burger in yanında flagment iyidir,bunun yanında meşhur iznik köftecisi vardır merkezde mustafa amcanın yeri süper köftesi vardir;)Nargile içersende sahilde nazende diye bir mekan vardır orda aykut var muhabbetli çocuktur orayada gidebilirsin...başka yardım edebileceğim bir konu olursa bana burdan ulaşabilirsin abii...şimdiden hayırlı teskereler allah yardımcın olsun...

Geri
Üst Alt