Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acaba Biz Mi Görmedik Yoksa Bunlar mı Görmemiş???

Yazın böyle alışveriş mekezlerinde bolca arap görüyorum ailecek sürü halinde geliyolar Hüseyin ÖZDİLEK'i zengin edip gidiyolar..:D geldiklerinde kızlarından birini tavlasak nasıl olur diye hep hayal etmişimdir..:D :D

yoksa seni de mi böyle görücez Sezgin abi.. :D :D

25pd.jpg

Allah iyiliğini versin Yiğit..:D:D Bende eklerim artık bol bol videolar..:D :D

sezgin hakkaten bende düşünmüyor değilim :D
geçen yaz sonunda bu suriyelilerin alayı arabayla adanadan antalyaya geçiyordu ve alayınının kızları beyaz tenli rus gibi :D birde arap olacaklar :D

konu arabadan kızalara kaymaya başlamış :D:D Sezgin, yapabiliyorsan hiç durma zaten.

konu arabadan kızalara kaymaya başlamış :D:D Sezgin, yapabiliyorsan hiç durma zaten.

Faruk abi,harbiden her gördüğümde düşünüyorum,hayatımın bundan sonra geçireceğim halleri,hep böyle videolarda gördüğümüz gibimi olur acep..:D :D

Faruk abi,harbiden her gördüğümde düşünüyorum,hayatımın bundan sonra geçireceğim halleri,hep böyle videolarda gördüğümüz gibimi olur acep..:D :D

Sezgin abi valla en bolundan giyerim adamların üstündekinin adı neydi unuttum..hatunumu da alırım CLK-GTR'la çölde gazlarım.. :D

Geri
Üst Alt