Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACıll Yardımmm!!!

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugun aracımın Trıger setı ve debrıyaj balatası degıstırdım. arac toplandı hersey takıldı aracı calıstrdım ve akü ışığı sönmuyor bır turlu :mad: :mad: Cok moralım bozuldu neden sönmuyor ne olmus olabılır acaba anlamadım fıkrı olan varsa yardımcı olsun ltff:confused::confused::(

trigeri değişirken sarj dinamosuna bağlı bir arıza gerçekleşmiş olabilir
akünün ömrü bitiyor bunuda ona bağlıyor olabilirsin
sarj dinamon arızlanmış olabilir
sensörler ile ilgili arıza olabilir
en iyisini vag com a bağlat gerçeği söyler telaş yapma
geçmiş olsun

trigeri değişirken sarj dinamosuna bağlı bir arıza gerçekleşmiş olabilir
akünün ömrü bitiyor bunuda ona bağlıyor olabilirsin
sarj dinamon arızlanmış olabilir
sensörler ile ilgili arıza olabilir
en iyisini vag com a bağlat gerçeği söyler telaş yapma
geçmiş olsun

akünün ömründe bır sorun oldugnu dusunmuyorum cunkı trıgerden önce boyle bır sorun yoktu:s bılgısayaramı baglatmam gerekyor sanrm

akü bağlantı kablolarına bak gevşek kalmış olmasın ayrıca daha önce yoktu şimdide olmaz diye birşey yok heran olabilir
bence triger seti değişirken sensörlerden birini ya gevşek taktılar yada temassızlık var ama en iyisini bilgisayara bağlayınca söyler önemli bir sorun olduğunu sanmıyorum

geçmiş olsun..zafer abinin dediği gibi bilgisayara bağlat..çok önemli bir şey yoktur..muhtemelen..

akü bağlantı kablolarına bak gevşek kalmış olmasın ayrıca daha önce yoktu şimdide olmaz diye birşey yok heran olabilir
bence triger seti değişirken sensörlerden birini ya gevşek taktılar yada temassızlık var ama en iyisini bilgisayara bağlayınca söyler önemli bir sorun olduğunu sanmıyorum

tsk ederim zafer abi icimi rahatlattn biraz bugun gidip baglaticam bakalm:confused:

Yusuf değişimleri yapmışsın Allah başka sıkıntı vermesin.Zafer abi çok haklı kendi gözünlü alakalı yerleri kontrol et parçaları değiştirdiğin ustana sor kısaca.Yine olmadı dedikleri gibi bilgisayar yolu gözüküyor.

xx

Geri
Üst Alt