Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACıll Yardımmm!!!

v kayısından oldugunu dusunuyorum hala

trıger setı 300 lıra pembe antıfırızle beraber orjınal

Debrıyaj balatası 200 lıra Luk markası

220 lırada ıslıcılık verdım 720 lıraya maloldu bana

Peki bu fiyata serviste mi değiştirdin yoksa dışarıda mı arkadaşım?

Arkadaslar bugun aracımın Trıger setı ve debrıyaj balatası degıstırdım. arac toplandı hersey takıldı aracı calıstrdım ve akü ışığı sönmuyor bır turlu :mad: :mad: Cok moralım bozuldu neden sönmuyor ne olmus olabılır acaba anlamadım fıkrı olan varsa yardımcı olsun ltff:confused::confused::(

triger seti ile genellikle v kayış ı ve bilyası da değiştirilmesi gerekir bence bi bilyaya baksınlar yada kayışa şarj dinamosunda sorun varsa şarj etmez önce akü ışığı yanar sonra da yolda kalırsın aman dikkat

v kayısından oldugunu dusunuyorum hala

trıger setı 300 lıra pembe antıfırızle beraber orjınal

Debrıyaj balatası 200 lıra Luk markası

220 lırada ıslıcılık verdım 720 lıraya maloldu bana

keşke söyleseydin daha ucuza alırdık luk tan direk mal çekme yetkimiz var ;) öbürkülerini de bi şekilde hallederdik kardeşim ya arasaydın keşke konuşmuştuk seninle debriyaj olayını arıcaktın çünkü bi şekilde getittirip maliyetine verirdim sana ya :(

keşke söyleseydin daha ucuza alırdık luk tan direk mal çekme yetkimiz var ;) öbürkülerini de bi şekilde hallederdik kardeşim ya arasaydın keşke konuşmuştuk seninle debriyaj olayını arıcaktın çünkü bi şekilde getittirip maliyetine verirdim sana ya :(

can kardesım aklımdaydın sen hep kartın duruyor ama sana zahmet olsun ıstemedım:) bıde ctesı gunu kafama cark ettı sabh kahvaltıda dedım bızımlklere bole bole degstrmem lazım dıe onlarda onaylayınca gıttım degstrdım halletıım. ;)

triger seti ile genellikle v kayış ı ve bilyası da değiştirilmesi gerekir bence bi bilyaya baksınlar yada kayışa şarj dinamosunda sorun varsa şarj etmez önce akü ışığı yanar sonra da yolda kalırsın aman dikkat

v kaıyısı ve bılyasıda degestıde kardesım kayısa baktım ama gorunurde bı terslık yok ama bılyasında bısı anlamadım bgun peder baktırıcak tekrar bakalım

takılan parcaları yenıden kontrol ettır yusuf zaten goze carpar b sorun varsa eger

v kaıyısı ve bılyasıda degestıde kardesım kayısa baktım ama gorunurde bı terslık yok ama bılyasında bısı anlamadım bgun peder baktırıcak tekrar bakalım

dinamo bilyasını iyi sıkmamışlardır sıkıntı yaşabilirsin o yüzden :) ne zahmeti kardeşim lafı olmaz öyle şeylerin bakma medya sektöründe çalıştığıma sonuçta ilk işiimiz baba mesleğimiz yedek parça bu konuda kimin ihtiyacı olursa yardıma hazırım. Usta istersen en kralınıda ayarlarız:D için rahat olsun

takılan parcaları yenıden kontrol ettır yusuf zaten goze carpar b sorun varsa eger

peder goturmus baktiriomus baklm ne cikcak:s

dinamo bilyasını iyi sıkmamışlardır sıkıntı yaşabilirsin o yüzden :) ne zahmeti kardeşim lafı olmaz öyle şeylerin bakma medya sektöründe çalıştığıma sonuçta ilk işiimiz baba mesleğimiz yedek parça bu konuda kimin ihtiyacı olursa yardıma hazırım. Usta istersen en kralınıda ayarlarız:D için rahat olsun

eyw krdesım saol bıdakıne calıcam o zman kapını :)

Geri
Üst Alt