Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acıll arac sorguuu!!

yeni düştü heralde nete..konyadaki araç istanbul a gelmediyse bilgim yok..

bu konyadakı sanırım kazalı olanda aynı renktı dımı yandan hasar olan

ilannın ilk eklendiği zamanlar 50 gibi bişeyler istiyordu, heralde satıldı ve bişeyler oldu diyicem ama ilan aynı ilan. Fiyat pek mantıklı değil.

Konyadaki olmadığından %90 eminim. Onun cupra jantları yoktu ve bu aracın o zamanda ilanı vardı gayet iyi hatırlıyorum.

bu muhtemelen Konya'daki benim ilgilendiğim Cupra..
kaza yapmaktan nevri dönmüş bi araç eğer oysa..3 büyük kazası vardı 1'i yaralamalı olmak üzere 3 farklı ilde..
1.5K km'de bi kazası vardı o zaman serviste toplanmış galiba ondan sonra servisten diğer aldığı tek şey torpido..
onun dışında km olarak da muhtemelen aynı araç..

bu arabada kaza dışında bence motorun da falan da sorun var çünkü alan kullanıp atıyo..

plakası değişmiş olduğu için şase no'su lazım..
şase no'sunu sahibini arayıp öğrenmekten başka bi çare yok..Konya'daki söylemişti o sayede her şeyini bulmuştum önceki plakalarını vs. de bi şekilde bulmuştum..

artık Cupra gibi gittiği, durduğu meçhul..

ilannın ilk eklendiği zamanlar 50 gibi bişeyler istiyordu, heralde satıldı ve bişeyler oldu diyicem ama ilan aynı ilan. Fiyat pek mantıklı değil.

Konyadaki olmadığından %90 eminim. Onun cupra jantları yoktu ve bu aracın o zamanda ilanı vardı gayet iyi hatırlıyorum.

jant almak zor değil ki Erhan'ım.. :)

jant almak zor değil ki Erhan'ım.. :)

Değil tabii yiğidim ama sen konyadaki araca bakarken bu araba aynı resimlerle 50.000 den satılıktı biliyosun beni ilanlarla aram iyidir. Çok net hatırlıyorum. Ayrıca senin baktığın aracın hasarı 67.000 değildi ki?

Konya'dakinin sağlam 2 kazası vardı..
hasarı ne kadardı hatırlamıyorum ama o adam istediğim fiyata verseydi o Cupra'yı ben adam edecektim baştan sona..

Buda pertten toplama ama konyadaki araç değilmiş :)

Geri
Üst Alt