Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acık hava fıltresi yorumlarınız..

bunu iltifat olarak kabul ediyorum ve bigün olm seninki cupra değil miydi demeni istiyorum =)

şemun pek bilgim olmadığı için yorum yapmıcam ama birçok arkadaşımın farklı farklı araçlarında bu simota carbon filtrelerden var ve verdiği ses beni hep kıskandırmıştır

bazıları 600 lu fıyatlar yazmıs ucmuslar...
bu pıpercrossu sıparıs verıcem heralde...

iyi edersin bence kesin al.. :)

yiğitin gazına gelme =) bendede aynısı var memnun değilim.en iyisi iyice araştır

aybars adam guzel gaz verıyorda pıpercross acık hava fıltresımı kullanyosun benım lınkte dedıgımin borusuda var azgaradan boruyo cıkartıp yapmayı dusunyorum hatta telefonlada konustum sımdı bılgı aldım...

bende sadece filtre var borusu yok.içine sindiyse tabiki al.ama bence biraz daha araştırma yap.çünkü simota carbon hava filtrelerinin verdiği ses çok tok ve güzel geliyo bana.anladığım kadarıyla sende tok bir ses istiyosun

Şemun bu arada sen daha egzost işine girmedin dimi. ??

bır tane satılık cupra var nette onda komple supersprınt egzos var onu aradım sadece egzosu istıyorum dıye ager aracı satamassam sana verırım dedı...
haber beklıyorum yanı...

ve aybars ya sımota yada pıpercross hangısı ıcıme sınerse o olcak... ama cogunluk sımota kullanıyor sanırım...

Geri
Üst Alt