Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acık hava fıltresi yorumlarınız..

Yagmur olmasa cıkar gelırdım :)

sagolasın:)
povershop un sıtesıne gırdım AEM cold aır ıntake baktım bılgılerı yazıyor... ama kısın baypass ıle kullanılması gerekebılır dıyor tam anlayamadım ne oldugunu yarım saate cıkcam ugrarım oraya bılgı almak ıcın...

Bypass dedıklerı olay su gırmesını fln engelledıgını soyluyoda o kadar dert etme sen,sonucta davlumbazı sokmıceksın sende hava gelsın dıe makul b yerde durcak fıltren,fıltreyı al sen o yeter,takması ve borulaması konusunda ıhtıyacın olursa yardımcı olabılırım

bugun uygun gelırse almayı dusunuyorum... bı gıdıyım sanayıye sonra atarım sana mesaj...

bana sanayıde onerılen K&N cold aır ıntake APOLLO.... 230 dolar ne dersınız...

can sakın yalnıs anlama almadım fıltreyı senın dedıgınede bakıcam sadece vaktım olmadı tum gun aracın xenonlarıyla ugrastım fıltreye duzgun zaman ayıramadım...
ama halletcem fıltre ısını merak etme:)

yok yanlıs anlasılmalık b durum yok zaten:) Sen her onerılene kulak asma sadece,yep yenı arbaya bınyosun maf ın flan bozulmaya basladıgında cebını agır deler o yuzden benım cırpınmam:)

Şemun al gitsin abi..
sen rahat biz rahat.. :D :D

Pipercross filitresi hakkında bilgisi olan varmıdr?
yiğit seninki bu markaydı herelde

yok yanlıs anlasılmalık b durum yok zaten:) Sen her onerılene kulak asma sadece,yep yenı arbaya bınyosun maf ın flan bozulmaya basladıgında cebını agır deler o yuzden benım cırpınmam:)

satan kışıye maf olayını sordum kesınlıkle sorun olmaz dedı ama adama o an ne desem olmaz bırsey der...
yardımların ıcın cok sagol...

Geri
Üst Alt