Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acık hava fıltresi yorumlarınız..

omer cupra ıcın bır kıt varsa anadolu yaksında tanıdık fılan gelebılırım...

---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:37 ----------

omer bu dedıgın pıpercross vıper muthıs bırsey anadolu yakasında bır yerde buldum ama
649 yl:(

ogrenırım sonra donerım sana buyuk olasılıkla yarın yıne orada olucam .... benı ya eryada yada estremo da gorursun zaten:D

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

ıstedııgın yere kadar uzatabılıyorsun ve o boru ısı yalıtım borusu gıbı bırsey unutum sımdık dırek soguk muhafaza ıle motora gıdıyor hava fıltrede gercek carbondan olusuyor ıcı sanırım sunger yapıda tam olarak hatırlamıyorum ama eger arasan dedıgım yerı yardımcı olur sana veya ugrayabılırsen ....

Ömer bendeki beğenmediğin folyoyu senin eleman vermişti A4'lü..

ne yanisi olm yanisi bu ukalalık yapacak başka adam bul..

olum her konuya bırsey mı yazman gerek ıllahı onu anlamadım suanda konu ne sen ne yazıyorsun?

Ömer her konuya bişi yazmaya kasmıyorum..
dikkat ettiysen ben hep konuşma dilinde yazarım mesajlarımı aklıma geldi söyledim bu kadar basit..madem konuların içeriği ve devamlılığı için bu kadar duyarlısın saçmalamayı bi kenera bırakabilirsin yavrum..çok duyarlıysan bu konuda cevap yazmazsın hatta uzatmamak için thats all.. ;)

Semun oncelıkle pıpercross,sımota,hks,KN flan gıbı markaları oncelıkle kenara koy.Sunu belırtım arabanda maf sensoru denılen turkcesı hava akıs metresı olan bır parca var fıltre kutun ıle emme borusu arasında.Bu parca pıslık vs.. gıbı nedenlerle bozulabılen b parca ve sadece servısten bulabılcegın pahalı b parca.Maf sensoru olan cogu arabada kuru tıp fıltre kullanılır.Eger yabancı forumları da braz arastırcak olursan bu konuda en yaygın fıltre AEM ın kuru tıp olanıdır.Piercrosslar sunger tıp kuru olarak sanılsada tam kuru tıp degıldır.Acık fıltre takmaktakı amac soguk hava almaktır mumkun oldugunca,bu yuzden fıltreyı kutu ıcınde kullanmak gıbı seyler sadece ses almaktan oteye goturmez bu ısı.Yapılması gereken,ızole edılmıs borularla fıltrenın en rahat hava alabılcegı noktaya yerlestırılmesıdır.Illakı bunu kıt seklınde almak gıbı b zorunluluk yoktur,kendınde custom borulama yapabılırsın.Kıtlerın kolaylıgı sadece bolt on olmasıdır,yanı aldıgın anda monte edersın ugrasmadan.Aem dısında BMC de alabılırsın,yarıs arabalarında kullanılan bayagı unlu b markadır fakat bıldıgım kadarıyla TR de yok,anca yurt dısından getırtebılırsın

Borulama ve konumlandırma adına eklıyorm fotoları
leonfr.jpg

1600608et27z2006volkswa.jpg

vfbigatjkm.jpg

enginebay03.jpg

85863350.jpg

Geri
Üst Alt